Aqua-Femin


Prawie dwie trzecie (66%) Polek za główną przyczynę zatrzymywania wody w organizmie uważa złą dietę, a tylko co piąta (21%) łączy tę dolegliwość z drugą fazą cyklu miesiączkowego – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie kampanii „Jestem kobietą. Znam siebie”. Tymczasem to zachwianie gospodarki hormonalnej jest jedną z najczęstszych przyczyn nadmiernego gromadzenia płynów w organizmie kobiet. W pozbyciu się tej dolegliwości pomoże suplement diety Aqua-Femin, który usuwa nadmiar wody z organizmu, kształtuje sylwetkę i łagodzi objawy PMS.
Warszawa, lipiec 2012. Skutkiem zachodzących w organizmie kobiety zmian są obrzęki w okolicy oczu i twarzy, uczucie ciężkich nóg, czy przyrost masy ciała, co jest widoczne zwłaszcza w drugiej fazie cyklu miesiączkowego. Ponieważ zmiany te są zupełnie naturalne, to taka też powinna być recepta na radzenie sobie z dolegliwościami, jakie mogą się w związku z nimi pojawić. Specjalnie dobrane roślinne składniki preparatu Aqua-Femin pozwalają na znormalizowanie gospodarki wodnej organizmu, poprawiają odczucie komfortu w II fazie cyklu miesiączkowego, wspomagają detoksykację, pomagają w kształtowaniu sylwetki, a nawet umożliwiają pozbycie się cellulitu typu wodnego.

Poznaj eksperta!

Dla kogo przeznaczony jest Aqua-Femin?

Preparat Aqua-Femin przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które:

• mają problemy z nadmiarem płynów gromadzonych w organizmie, co objawia się: opuchnięciami okolicy oczu i twarzy, uczuciem ciężkich nóg, przyrostem masy ciała, cellulitem (zwłaszcza jego wodną odmianą),
• odczuwają tzw. napięcie przedmiesiączkowe
• stosują doustną antykoncepcję

Jakie składniki zawiera Aqua-Femin?

Aqua-Femin jest kompozycją specjalnie dobranych składników roślinnych, mających określone działanie:
• Ekstrakt z zielonej kawy wzmaga detoksykację przez poprawę pracy nerek i wątroby.
• Cykoria przyczynia się do prawidłowego wydalania moczu oraz wspomaga detoksykację.
• Perz i pokrzywa stymulują funkcje wydalnicze organizmu poprzez wpływ na prawidłową pracę nerek.
Substancje te pomagają usuwać z tkanek nadwyżkę wody nagromadzonej zwłaszcza w drugiej połowie cyklu miesięcznego, zmniejszają obrzęki i niwelują uczucie ciężkości.

Czy Aqua-Femin pomoże mi pozbyć się cellulitu?

Aqua-Femin umożliwa walkę z cellulitem typu wodnego, który upośledza krążenie krwi i limfy, utrudniając usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Dzięki specyficznemu i ukierunkowanemu działaniu substancje roślinne zawarte w preparacie wspomagają objętą cellulitem tkankę i ułatwiają pozbycie się nadwyżki wody.

Czy Aqua-Femin pomoże mi schudnąć?

W drugiej fazie cyklu miesiączkowego, kiedy działanie hormonów sprzyja zatrzymaniu wody w organizmie i powstawaniu obrzęków, kobieta może przybrać na wadze nawet 2-3 kg. Podobną reakcję organizmu może wywołać stosowanie tabletek antykoncepcyjnych. Aqua-Femin pomaga kształtować sylwetkę poprzez pozbycie się nadmiaru wody z tkanek i sprzyja zrzuceniu nadwyżki kilogramów spowodowanych zatrzymaniem wody w organizmie.

Jak mam stosować Aqua-Femin?

Preparat najlepiej przyjmować regularnie w II fazie cyklu miesięcznego. Zaleca się przyjmowanie 1-2 kapsułek dziennie podczas posiłku. Koniecznie trzeba pamiętać o tym, iż preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami, Aqua-Femin jest całkowicie bezpieczny i nie spowoduje odwodnienia organizmu.

Czy Aqua-Femin jest drogi?

Suplement diety Aqua-Femin dostępny jest w opakowaniach po 60 kapsułek. Sugerowana cena detaliczna to 39 zł. Ponieważ preparatu Aqua-Femin nie trzeba przyjmować codziennie, a tylko w II fazie cyklu, jedno opakowanie wystarcza na okres od 2 do 4 miesięcy, co sprawia, że cena miesięcznej kuracji jest stosunkowo niska.

Czy przed rozpoczęciem stosowania preparatu Aqua-Femin należy skonsultować się z lekarzem?

Osoby cierpiące na schorzenia nerek oraz stosujące leki moczopędne mogą stosować preparat po konsultacji z lekarzem. Osoby przewlekle chore lub stale zażywające lekarstwa, również powinny zasięgnąć opinii lekarza przed rozpoczęciem stosowania preparatu Aqua-Femin. Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące nie powinny stosować preparatu.

Puritan’s Pride to marka amerykańskiego koncernu Nature’s Bounty – jednego z największych na świecie producentów suplementów diety. Marka ma już ponad 30 lat i oddziały w 70 krajach. Laboratoria badawcze Puritan’s Pride wykorzystują surowce najwyższej jakości, których działanie potwierdzono naukowo. Oferowane preparaty wspomagają i przyspieszają proces poprawy jakości życia, zdrowia i urody. Puritan’s Pride to nie tylko marka, to także misja tworzenia najwyższej jakości produktów nowej generacji, odpowiadających potrzebom współczesnego człowieka.

Więcej informacji o preparacie Aqua-Femin można znaleźć na stronach www.femin.pl oraz www.znamsiebie.pl

Dodaj komentarz