Bezpłatny Test Diagnostyczny Organizmu z moczu – Pierwsza w Polsce Analiza!


Bezpłatny Test Diagnostyczny Organizmu z moczu - Pierwsza w Polsce Analiza!
Masz problemy gastryczne, nie możesz się pozbyć zbędnych kilogramów, Twoje jelita dają o sobie znać, często boli Cię głowa, kręgosłup albo nie masz energii, czujesz ciągłe zmęczenie i nic Ci się nie chce?
Przyczyną jest nadmiar wolnych rodników i brak diagnostyki z moczu, które prowadzą do wielu poważnych zaburzeń w naszym organizmie, m.in.: alergii, nietolerancji pokarmowych, częstych infekcji, problemów skórnych, nerwicy, nadciśnienia, cukrzycy, miażdżycy, stanów zapalnych trzustki, wątroby, udarów, zawałów a przede wszystkim nowotworów i w konsekwencji nawet do śmierci.

Wykonaj jedyne w Polsce badanie na obecność wolnych rodników wraz z analizą kilkunastu parametrów w organizmie z moczu i wyprzedź raka!

W trakcie wizyty zostanie przeprowadzony test na wolne rodniki z moczu z dodatkową analizą diagnostyczną kilkunastu parametrów jak również sprawdzimy przy pomocy specjalnej wagi diagnostycznej m.in. Tłuszcz trzewny, którego nadmiar prowadzi do wielu poważnych chorób związanych z układem krążenia, miażdżycą czy cukrzycą.

W trakcie 30 minutowej wizyty u specjalisty otrzymasz: wynik badania, omówienie wyniku, zalecenia żywieniowe oraz pełną konsultację.

Zadzwoń i umów się na wizytę – konieczna rezerwacja miejsc!
Infolinia: 22 100 47 16, [email protected]
Infolinia czynna w godz 9:00 -17:00
Badania wykonywane są w godz 8:00 -20:00 a w soboty 8:00:14:00.

Badania wykonywane są tylko w Warszawie!

Zapraszamy na stronę internetową: http://wr7.zynerga.com/

Dodaj komentarz