Black Doll rządzi w Hollywood. Laserowy peeling węglowy na wygładzenie cery


Black Doll rządzi w Hollywood.  Laserowy peeling węglowy na wygładzenie cery
Utrzymanie nieskazitelnej cery jest prawdziwym wyzwaniem dla kobiet zmagających się na co dzień z nadmiarem sebum, szorstkością skóry i fotostarzeniem. Jak sobie z tym radzą hollywoodzkie gwiazdy? Wcale nie dzięki operacjom plastycznym! Angelina Jolie, Jennifer Aniston i Kim Kardashian to zwolenniczki bijącego rekordy popularności zabiegu Black Doll.

Dlaczego Black Doll?

Słynny Black Doll, czyli laserowy peeling węglowy, sprawia, że twarz w ciągu dwudziestu minut staje się gładka jak u porcelanowej lalki – bez bólu i dużych nakładów finansowych. Dzieje się tak dzięki niezwykłym zdolnościom adsorpcyjnym cząsteczek węgla, które potrafią przyciągać tysiące drobin zanieczyszczających skórę i dlatego są nie do przecenienia w przemyśle kosmetycznym. Ich połączenie z laserem daje efekt, jakiego nie zapewnią żadne peelingi przygotowane domowym sposobem ani kremy wygładzające kupione w drogeriach. Wiązka światła wysyłana przez laser  – krótka, intensywna i błyskawicznie docierająca do celu – działając wysoką temperaturą, niszczy bakterie, a przy tym wywołuje oderwanie się powierzchniowej warstwy zrogowaciałego naskórka. Martwe komórki są przyciągane przez węgiel, który zostaje usunięty z twarzy w końcowej fazie zabiegu. Dzięki takiemu peelingowi skóra ulega nie tylko głębokiemu oczyszczeniu, lecz także pobudzeniu do produkcji kolagenu. Przestaje się błyszczeć, traci chropowatą strukturę, a po kilku sesjach zabiegowych dużo mniej widać na niej bruzdy i zmarszczki.

Kto najbardziej skorzysta na laserowym peelingu węglowym?

Laserowy peeling węglowy to zabieg wprost stworzony dla kobiet z cerą tłustą, skłonną do zmian trądzikowych i powstawania wyprysków. Węgiel wspaniale odtyka i zwęża pory, dzięki czemu minimalizuje ryzyko rozwinięcia się stanu zapalnego. Jego regularne stosowanie zapewnia normalizację pracy gruczołów łojowych. Brak krost oznacza koniec blizn. A te, które już pojawiły się na skórze, dzięki działaniu peelingu z każdym zabiegiem stają się coraz mniej widoczne. Znikają też drobne przebarwienia. Trzeba jednak pamiętać, by nie poddawać się laserowemu peelingowi węglowemu na świeżo opaloną skórę.

 

Czy każdy może poddać się zabiegowi Black Doll?

O tym, czy nic nie stoi na drodze do osiągnięcia gładkiej cery techniką naświetlań laserowych, powinien zadecydować lekarz medycyny estetycznej. Na podstawie szczegółowego wywiadu ustala on stopień wrażliwości skóry, a także wyklucza choroby tkanki łącznej i zaburzenia psychoneurotyczne. Pyta też, czy w ostatnim czasie organizm nie był wzmacniany suplementami lub herbatkami ziołowymi, które mogą wywołać reakcje uczuleniową na światło lasera. Daje zielone światło, kiedy pacjentka nie choruje na cukrzycę, łuszczycę, opryszczkę ani nowotwór i nie jest w ciąży ani w trakcie karmienia piersią. W profesjonalnych gabinetach, takich jak łódzki Aesthetic, oprócz specjalistów wyposażonych w najnowszą wiedzę i nowoczesny sprzęt nie może zabraknąć podstawowych środków bezpieczeństwa, tj. okularów ochronnych.

 

Dodaj komentarz