BODYMAX ŻEŃ-SZEŃ


Dodatkowa naturalna energia dla mężczyzny – na co dzień i w sypialni!

Kłącze żeń-szenia stosowano od wieków w Chinach – za jego kradzież z pola cesarza groziła kara śmierci. Dzisiejsza nauka potwierdza jego unikalne właściwości – żeń-szeń dodaje energii, zwiększa odporność, poprawia libido, pozwala na osiąganie lepszych wyników w testach wytrzymałościowch.
Teraz można w Polsce kupić sam czysty wyciąg z żeń-szenia o dokładnie określonej ilości substancji czynnych tej rośliny – ginsenozydów. Nie można tego określić kupując sama roślinę – ilość czynnych ginsenozydów w soku rośliny zależy od wieku i miejsca zbioru.

Najbardziej wartościowe są korzenie roślin starszych niż 4 lata i rosnących na północnych zboczach. Ekstrakt w BODYMAX jest standaryzowany, co oznacza ze w jednej tabletce jest niezmiennie wysoka ilość ginsenozydów.

Bodymax Żeń-szeń zawiera czysty, standaryzowany ekstrakt z żeń-szenia w zwiększonej dawce 140 mg. To silna dawka energii i żeń-szenia, który jak potwierdziły badania, usprawnia transport tlenu w organizmie, dzięki czemu pomaga zmniejszyć zmęczenie, ma działanie lekko pobudzające i łagodzące stres. Żeń-szeń w wysokiej dawce zwyczajowo stosowany jest również jako środek poprawiający potencję.

Preparat jest przeznaczony dla intensywnie pracujących, aktywnych mężczyzn, osób żyjących w ciągłym stresie, odczuwających zmęczenie spowodowane obciążającym organizm stylem życia.

– Bodymax Żeń-szeń to ekstra energia, szybkie i silne wzmocnienie. Zwiększa aktywność fizyczną, dzięki lepszemu transportowi tlenu do mięśni, a także poprawia libido, jeśli jego obniżenie jest wynikiem przemęczenia, przepracowania.
– Preparat zawiera jedynie czysty ekstrakt żeń-szenia GGE Bodymax w zwiększonej dawce 140 mg, bez witamin i minerałów.

Dodaj komentarz