Chcesz na dobre pozbyć się niechcianego owłosienia w bezpieczny sposób? Zobacz, co potrafi najnowszy laser diodowy!


Chcesz na dobre pozbyć się niechcianego owłosienia w bezpieczny sposób? Zobacz, co potrafi najnowszy laser diodowy!
Obecnie na rynku dostępny jest laser diodowy The Epi Lab, którego skuteczność czyni go wiodącym i zdecydowanie najlepszych laserem do epilacji. Z czego wynika efektywność lasera The Epi Lab?

Bezpieczeństwo pracy

Często przed wykonaniem zabiegu laserowego obawiamy się zagrożenia związanego z poparzeniem. Laser The Epi Lab posiada specjalny system przeciwpoparzeniowy ABS oraz ogniskowanie Taper, dzięki czemu wszelkie ryzyko związane z wystąpieniem skutków ubocznych zostaje wyeliminowane do zera. Dzięki potrójnemu systemowi chłodzenia, laser The Epi Lab jest także bezpieczny dla osób chorujących na przykład na insulinooporność czy hashimoto.

Często osoby, które zgłaszają się do klinik medycyny estetycznej czy gabinetów kosmetycznych obawiają się, że laser nie będzie bezpieczny dla ich fototypu skóry. W przypadku epilacji laserem The Epi Lab każdy rodzaj skóry może zostać poddany zabiegowi, nawet opalona skóra.

Skuteczność

O innowacyjności lasera The Epi Lab świadczy także emitowane przez niego dwie długości fal 810 nm oraz 950 nm. Hybrydowe połączenie dwóch laserów w jednej głowicy powoduje, że laser radzi sobie z najtrudniejszymi typami włosów oraz wszystkimi obszarami ich wzrostu.

Jeżeli chcemy pozbyć się niechcianego owłosienia, dobór ilości zabiegów ustalana jest indywidualnie po konsultacji ze specjalistą. Na działanie lasera włos najbardziej wrażliwy będzie podczas fazy anagenu, czyli aktywnego wzrostu włosa. Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie.

Roczna praca

Choć jesień i zima to najlepszy czas na epilację, to w przypadku lasera The Epi Lab możemy owłosienie usuwać również wiosną i latem. W pełnych okresach nasłonecznienia, także na odkrytych obszarach ciała, jak nogi, wąsik czy ręce – zabiegi laserem The Epi Lab są w pełni bezpieczne. Niesamowite, prawda?

Co jeszcze potrafi laser The Epi Lab?

Oprócz zabiegów z zakresu usuwania owłosienia laser The Epi Lab jest skuteczny także w przypadku redukcji rumienia, leczeniu trądziku czy grzybicy paznokci. Laser znany jest także ze skuteczności w przypadku fotoodmładzania skóry. The Epi Lab ma bardzo szybkie działanie, ponieważ pracuje w trybie Smooth Pulse, dlatego skóra po jego działaniu jest widoczniej napięta i rozjaśniona. Zabiegi przy pomocy lasera The Epi Lab są w pełni bezpieczne, dlatego nie mają żadnych skutków ubocznych w przeciwieństwie do innych laserów obecnych na rynku.

Jeżeli zastanawiasz się nad usunięciem owłosienia postaw koniecznie na epilację laserem The Epi Lab, ponieważ obecnie to wiodący laser diodowy, którego efektywność została potwierdzona badaniami i testami, a klienci uznają bezapelacyjnie laser The Epi Lab za najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy.

Dodaj komentarz