Czy skład suplementu Permen King jest bezpieczny?


Czy skład suplementu Permen King jest bezpieczny?
Suplementy diety na dobre zagościły już w naszych domowych apteczkach. Ostatnimi czasy furorę robią środki usprawniające potencję. Czy rzeczywiście wpływają na efektywność miłosnych doznań? Na tapetę weźmy składniki, jakie zawiera znany i popularny preparat – Permen King.

Dlaczego mężczyzna przestaje mieć ochotę na seks?

Początkowo wcale się tym nie przejmujemy – „Nie ma ochoty na seks? Trudno! Jutro też jest dzień”. Problem pojawia się wtedy, gdy nasza potrzeba wzmacnia się, a partner nadal pozostaje niewzruszony na wyeksponowane wdzięki. Seksowna bielizna i nastrojowa muzyka nic go nie ruszają. Nie, bo… głowa boli, jestem za bardzo najedzony, nie spałem w nocy – to typowe wymówki. Początkowo kobieta zaczyna podejrzewać swojego partnera o zdradę. Kiedy okazuje się to nieprawdą, wówczas zaczynamy tracić poczucie własnej wartości.

Spadek męskiego libido związany jest przede wszystkim z wyczerpującym trybem życia. Współczesny mężczyzna jest zabiegany, cały czas myśli o zapewnieniu sobie i najbliższym godnego bytu. Towarzyszący stres tylko pogarsza ogólną sytuację. Zawodowe obowiązki, goniące terminy, ogólna niestabilność zawodowa – to tylko wierzchołek góry lodowej. Destrukcyjne czynniki wpływają na męską psychikę i tym samym – na jakość związku. Relacje pomiędzy partnerami zaczynają być napięte.

Podkreślmy, zmęczenia nie wolno bagatelizować. Narastające wyczerpania organizmu z pewnością nie zrobi z mężczyzny ogiera namiętności.

Kolejną przyczyną odmowy są problemy związane bezpośrednio z seksem. Mogą mieć wymiar typowo zdrowotny. Okazuje się, że po trzydziestym roku życia następuje znaczny spadek testosteronu. Warto wiedzieć, że obniżenie poziomu tego hormonu jest najczęstszą przyczyną niemożności osiągnięcia pełnej i satysfakcjonującej erekcji.

Z drugiej strony – panowie bardzo często boją się, że nie są w stanie zaspokoić potrzeb swojej kobiety. Bardzo często prowodyrkami takiego stanu są same przedstawicielki płci pięknej. Czy naprawdę wszystko musi być po Twojej myśli? Już wymowne spojrzenie może sprawić, iż mężczyzna przestaje mieć ochotę na miłosne uniesienia. Warto przemyśleć własne podejście do tej kwestii i poddać analizie reakcje na poczynania ukochanego. W takiej sytuacji mężczyzna może po prostu bać się seksu.

Kto powinien stosować Permen King?

Jakich informacji dowiemy się z ulotki Permenu? Permen King to suplement diety, który wpływa na podniesienie sprawności seksualnej. Polecany jest osobom, które cierpią na przedłużające się osłabienie kondycji seksualnej. Jaki skład Permenu wpłynie na wzmocnienie erekcji i gotowość na spontaniczny seks?

  1. Buzdyganek naziemny (łacińska nazwa – Tribulus terrestris)

Buzdyganek naziemny zawiera protodioscynę, która wpływa pozytywnie na erekcję. Jednocześnie potrafi spotęgować doznania erotyczne. Ekstrakt z buzdyganka pobudza organizm do zwiększonego wydzielania testosteronu. Następna kwestia – Tribulus terresteris bogaty jest w saponiny, które polepszają proces spermatogenezy, czyli produkcji plemników. Saponiny usprawniają dodatkowo pracę układu moczowego. Buzdyganek naziemny poprawia syntezę tlenku azotu oraz pomaga w krążeniu krwi, a także zwiększa stężenie testosteronu.

  1. L-arginina

L-arginina to inaczej aminokwas endogenny. Ciekawostką jest, że organizm ludzki sam potrafi wyprodukować ten składnik z innych związków. Z wiekiem zdolność ta zaczyna się zmniejszać. Dla pełnej erekcji niezwykle ważna jest właściwa synteza tlenku azotu, która rozszerza naczynia krwionośne, poprawia krążenie krwi i tym samym usprawnia dopływ krwi do penisa podczas czynności seksualnych. Dlatego suplementacja argininy jest ważną kwestią.

  1. Żeń-szeń właściwy

Żeń-szeń właściwy, czyli Panax ginseng to roślina od dawna wykorzystywana w chińskiej medycynie. Żeń-szeń znakomicie polepsza aktywność psychofizyczną. Ponadto zawiera odpowiednie porcje witamin i składników mineralnych. Bogaty jest w ginsenozydy, które usprawniają działanie organów wewnętrznych oraz gruczołów wydzielających hormony. Żeń-szeń działa na organizm pobudzająco i relaksująco. Równocześnie zwiększa syntezę tlenku azotu w ciałach jamistych.

  1. Żurawina wielkoowocowa

Owoce żurawiny słyną z bogactwa witaminy C, soli mineralnych (w tym miedzi, cynku, magnezu oraz manganu), kwasów organicznych ( w szczególności kwasu chinowego, cytrynowego, benzoesowego itp.). Żurawina zawiera proantocyjanidyny. Ich głównym zadaniem jest hamowanie rozwoju czynników patogennych w drogach moczowych.

Więcej o Permen Kingi i innych produktach tej marki dowiecie się pod linkiem: http://www.permen.pl/permen-king.html. Ponadto badania podkreślają, że regularne przyjmowanie Permenu nie przynosi żadnych skutków ubocznych.

Dodaj komentarz