Czy tabletki na potencję są skutecznym i bezpiecznym rozwiązaniem?


Czy tabletki na potencję są skutecznym i bezpiecznym rozwiązaniem?
Tabletki na potencję cieszą się niezmienną popularnością. Na problemy z erekcją skarżą się bowiem panowie w każdym wieku, a przyczyny tych nieprawidłowości są bardzo zróżnicowane. Na rynku znajduje się wiele preparatów, których zadaniem jest przywrócić mężczyznom sprawność seksualną – warto dowiedzieć się, jak działają, jakie efekty mogą zapewnić i czy są bezpiecznym rozwiązaniem, które można stosować długotrwale.

Dla kogo tabletki na potencję?

Powoli odchodzi się od stereotypu, że tabletki na potencję to domena wyłącznie starszych osób. Na problemy z erekcją skarży się coraz więcej młodych mężczyzn, nawet tych dopiero zaczynających swoje życie seksualne. Jakie są najczęstsze przyczyny nieprawidłowości na tym tle?

– zła dieta

– brak ruchu

– stres

– depresja

– palenie papierosów

– choroby, np. cukrzyca, nadciśnienie

– przerost prostaty

– przyjmowanie sterydów

Niezdrowy tryb życia i zaniedbanie swojej kondycji fizycznej może mieć znaczny wpływ na możliwości w sferze seksualnej, dlatego warto w pierwszej kolejności zadbać o swoje zdrowie, by wykluczyć inne czynniki impotencji. Niezależnie jednak od problemów na tym tle, najskuteczniejszym środkiem, który pozwoli w stosunkowo krótkim czasie wrócić do aktywności seksualnej, są tabletki na potencję. Dostępne są zarówno leki, które bierze się doraźnie, bezpośrednio przed stosunkiem seksualnym, jak i suplementy diety, których zadaniem jest poprawa sprawności na dłuższy czas.

Jak działają tabletki na potencję?

Zadaniem tabletek na potencję jest udrożnienie naczyń krwionośnych i oddziaływanie na układ krążenia, dzięki czemu krew swobodnie przepływa do wszystkich narządów – również płciowych. W efekcie podczas podniecenia członek zostaje odpowiednio  ukrwiony i osiąga wielkość i twardość  umożliwiające współżycie z partnerką. Jak szybko działają środki tego typu? Zazwyczaj lek należy wziąć na ok. godzinę przed stosunkiem, jeśli jest przeznaczony do stosowania doraźnego.

Czy tabletki na potencję są bezpieczne?

Wielu mężczyzn wstydzi się swoich problemów z erekcją i mają opory przed udaniem się do lekarza z tym powszechnym problemem. Boją się jednak skorzystać z leków na potencję nie przepisanych przez specjalistę. Jak to jest z bezpieczeństwem przyjmowania leków tego typu?

Wykonano wiele badań, mających na celu sprawdzenie, czy przyjmowanie tabletek na potencję nie ma szkodliwego wpływu na zdrowie mężczyzn. Okazuje się, że są bezpieczne, a nawet mogą mieć dobry wpływ na organizm ze względu na poprawę krążenia. Można więc spokojnie je przyjmować, niezależnie od powodów swojego problemu – oczywiście warto skonsultować się również z lekarzem, który może poradzić najbardziej skuteczne środki, dostosowane do indywidualnych potrzeb i predyspozycji pacjenta.

Tabletki na potencję nie uzależniają, a jeśli są dawkowane zgodnie z zaleceniami lekarza i informacjami na ulotce, stanowią bezpieczne i skuteczne rozwiązanie problemu. Należy jedynie unikać ich stosowania z alkoholem, ponieważ takie połączenie może być zgubne dla wątroby.

Czy dostępne są tabletki na potencję bez recepty?

Istnieje błędne przekonanie, że leki na erekcję są dostępne wyłącznie po przepisaniu przez lekarza. Na rynku dostępne są mocne tabletki na potencję bez recepty, które pozwalają poradzić sobie ze swoim problemem niemal od razu, bez konieczności umawiania się na wizytę lekarską. W aptekach można znaleźć szeroki wybór leków o różnym przekroju cenowym.

Najbardziej popularne leki na potencję

Do kilku najbardziej cieszących się popularnością leków na potencję należą:

Viagra – znane tabletki na długą erekcję, są jednym z najlepiej sprawdzonych i przebadanych środków, cieszącym się zaufaniem wielu klientów. Producenci obiecują do czterech godzin wzwodu po zażyciu, co sprawia, że jest lekiem gwarantującym satysfakcjonujące współżycie z partnerką. Skład Viagry opiera się na sildenafilu – organicznym związku chemicznym, który powoduje rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych i jest stosowany w leczeniu impotencji.

MaxOn – popularny lek na potencję dostępny bez recepty. Jego głównym składnikiem jest również sildenafil, dzięki czemu jest to środek skuteczny przy zaburzeniach erekcji. Max On Jest przeznaczony do stosowania doraźnego, należy go zażyć na godzinę przez stosunkiem.

Braveran – dostępny w przystępnej cenie suplement diety, którego zadaniem jest utrzymanie prawidłowej sprawności seksualnej. W jego składzie znajdziemy m.in. żeń-szeń, buzdyganek ziemny, selen i cynk. Braveran należy stosować codziennie, minimum na 80 minut przed stosunkiem.

Środki na potencję sposobem na udane życie seksualne  

Podsumowując, problemy z erekcją mogą dotknąć każdego aktywnego seksualnie mężczyznę, niezależnie od jego wieku. Przyczyn może być wiele, i warto zniwelować te, na które mamy wpływ, jednak niezależnie od powodu istnieje skuteczne rozwiązanie w formie tabletek na potencję. Są bezpiecznymi środkami, które pozwalają uzyskać erekcję i odbyć satysfakcjonujący stosunek ze swoją partnerką, trwający nawet do kilku godzin. W aptekach dostępnych jest wiele suplementów i leków, dzięki czemu można wybrać idealne dla swoich potrzeb i wymagań rozwiązanie.

Dodaj komentarz