Dermatolog stworzy dla Ciebie kombinację kosmetyku idealnego do Twojej skóry!


Dermatolog stworzy dla Ciebie kombinację kosmetyku idealnego do Twojej skóry!
Masz problemy skórne i wciąż próbujesz bezskutecznie leczyć się ogólnodostępnymi produktami z drogerii czy aptek, które często są przereklamowane, a ich stosowanie nie przynosi żadnych efektów. Ostatecznie kończy się jak zwykle – Twój portfel jest lżejszy o kilkadziesiąt lub nawet kilkaset złotych, a zdrowej i lśniącej skóry jak nie było – tak nie ma. Aż do teraz…

Dziś już nie musimy martwić się o to, że produkt, którego będziemy używać do pielęgnacji naszej skóry, okaże się niedopasowany, szkodliwy czy nafaszerowany składnikami niszczącymi nasze pH. Dziś mamy do dyspozycji markę Universkin, która działa tak, by zrozumieć naszą skórę i dostarczyć jej wszystkiego tego, czego akurat potrzebuje.

Wszystko wiąże się z niespotykanym dotychczas podejściem typowo naukowym i medycznym do spraw kosmetycznych. Twórcy metody Universkin zauważyli, że w kwestii pielęgnacji skóry brakuje ludziom logicznego podejścia, opartego na obserwacji, badaniu, analizie, wyciąganiu wniosków i indywidualnym spojrzeniu.

Medic

Do jakich problemów skórnych możemy wykorzystać Universkin?

Horyzont możliwości przy tej metodzie jest naprawdę szeroki. Trzeba pamiętać, że produkty Universkin to nie tylko kosmetyki do codziennej pielęgnacji, które pozwolą naszej skórze odetchnąć i zyskać spore dawki składników odżywczych i witamin, ale również ciekawa forma leczenia różnych schorzeń związanych ze skórą. Pacjenci o różnych dolegliwościach mogą skorzystać z porady dermatologicznej oraz specjalistycznego leczenia. Mowa tu głównie o skórze przesuszonej lub nazbyt tłustej, wiotkiej i takiej, która jest skłonna do wytwarzania zmarszczek, przebarwionej, zaczerwienionej, z widocznymi czerwonymi naczynkami, z trądzikiem czy nawet takiej, która charakteryzuje się nierównomiernym kolorytem.

model

Jak to działa?

Wystarczy umówić się na wizytę z lekarzem dermatologiem, który działa w oparciu o Universkin. Przeprowadzi on szczegółową obserwację naszej skóry, zbada ją, sprawdzi jak reaguje na różne bodźce, porozmawia z nami na zasadzie wywiadu medycznego. Następnie przedstawi nam listę składników aktywnych, które powinny znaleźć się w preparacie dedykowanym tylko i wyłącznie naszej skórze. Wreszcie na bazie tych składników lekarz zadecyduje o ich stężeniu i stworzy produkt. Wówczas pozostaje ustalić, przez jaki czas powinna trwać nasza kuracja, by skóra na nowo mogła cieszyć się świeżością, blaskiem, zdrowiem i odżywieniem. Tutaj jednak zadanie dermatologa się nie kończy. Pacjenci Universkin mogą być pewni, że ich walka z dolegliwościami będzie monitorowana i obserwowana przez specjalistę. Dopiero wtedy może przynieść ona właściwe skutki i dać nam dobre efekty.

Więcej o produktach Universkin dowiesz się na stronie https://www.klinikaambroziak.pl/oferta/kosmetologia/klinika-ambroziak-universkin/.

Dodaj komentarz