Ekologiczne pieluchy wielorazowe


Ekologiczne pieluchy wielorazowe
Pragniesz dla swojej uroczej księżniczki lub małego księcia wszystkiego, co najlepsze? Odstaw zatem w kąt pieluszki jednorazowe, które powodują liczne podrażnienia i są po prostu niewygodne. Cóż z tego, że Twoje dziecko będzie miało przez długi czas sucho, skoro znacznie później nauczy się wypróżniać do nocniczka, a dodatkowo przepłaci tę pozorną wygodę własnym zdrowiem? Czyż byłbyś zadowolony zakładając bieliznę wykonaną głównie z papieru i plastiku? Ani to modne, ani wygodne, ani zdrowe, ani też praktyczne… Wybór pieluszek wielorazowych okaże się znacznie korzystniejszy pod każdym względem!

Czy wiesz, że tego typu rozwiązanie niesie ze sobą same korzyści? Tutaj po prostu nie ma przegranych! Zyskuje przede wszystkim Twoja najmłodsza pociecha, która dzięki rodzicielskiej trosce i rozwadze otrzyma pieluchy zupełnie pozbawione jakichkolwiek chemikaliów czy innych trujących i toksycznych substancji. Ty sam zaś zaoszczędzisz sporo pieniędzy oraz przyczynisz się do ochrony środowiska naturalnego. Będziesz mógł również – dzięki swojemu zakupowi – wesprzeć naszych polskich producentów pieluch. Czy pieluszki jednorazowe mogą zapewnić Ci tak bogatą gamę możliwości?

Pieluchy flanelowe

to również wyjątkowo modne kolory oraz niebanalne wzory. Nie może dziwić nikogo fakt, że w Stanach Zjednoczonych każdego roku odbywają się pokazy mody, w których biorą udział najmłodsi, których pupy otulone są niezwykle barwnymi pieluchami.

Ekologiczne pieluszki

można stosować wielokrotnie – wystarczy tylko po pewnym czasie je wyprać i wysuszyć na słońcu, które – co potwierdzono w badaniach naukowych – pozwoli pozbyć się wszelkich bakterii z powierzchni pieluchy. Nie musisz przy tym absolutnie obawiać się pozostałości po zabrudzeniach; promienie słoneczne całkowicie pochłaniają bowiem wszelkie plamy. Pomyśl więc tylko, jaka to przysługa dla środowiska, które za sprawą używania jednorazowych pieluszek, jest obciążane tonami materiału, ulegającemu procesowi rozkładu dopiero po 500 latach!! Wielorazowe pieluchy w rodzaju flaneli stanowią najlepszy wybór świadomych i nowoczesnych rodziców.


Dodaj komentarz

2 komentarzy do “Ekologiczne pieluchy wielorazowe

  • Marika Węsowska

    pieluchy wielorazowe są fajne i wygodne. Mnie zawsze bawi, że ludzie pytają, czy mnie nie stać na pampersy. Jak mówię, ile kosztuje komplet pieluszki z wkładem, to opadają im szczęki, jak mówię, że mam 20, to zapada długotrwała cisza XD generalnie ja najbardziej polecam milovię: https://bobomio.pl/pieluszka-kieszonka-pul-z-coolmax-bam-boom-nowosc – a te kolorki? pampersy są takie brzydkie

  • zdrowie

    Kolorki fantastyczne, szkoda tylko, że obecnie niedostepne. Pewnie jak to sie mówi kolokwialnie, mają “branie” 🙂