Environ – kosmetyki, które leczą skórę


Environ - kosmetyki, które leczą skórę
Jeśli szukasz marek kosmetyków, które nie tylko upiększą, ale również uleczą Twoją cerę, to Environ jest właśnie tego typu marką. W swoich produktach wykorzystuje wysokie stężenia substancji aktywnych oraz witamin, dzięki czemu skutecznie leczy i poprawia wygląd skóry. Zobacz więc, z jakich kosmetyków Environ możesz skorzystać, aby również i Twoja cera stała się nieskazitelnie gładka i piękna.

Environ- kosmeceutyki na najwyższym poziomie

Environ to marka z pogranicza kosmetyki i farmacji. Leczy skórę dużymi dawkami witamin i intensywnie ją regeneruje, dzięki wysokiemu stężeniu substancji aktywnych. Receptury kosmetyków opracowuje na podstawie badań naukowych i medycznych. Doskonale więc wie, co faktycznie i długoterminowo działa na skórę i co warto zastosować w swoich produktach. Wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom i tęsknotom i dlatego tworzy kosmetyki naturalne, pozbawione  kolorowych barwników, czy sztucznych dodatków. Zawiera w nich  tylko minimalne i niezbędne ilości środków konserwujących, jest więc idealna dla alergików, czy osób ze skórą nadwrażliwą.

Jak poprawić wygląd cery, dzięki kosmetykom Environ?

Environ stworzyła kilka linii kosmetyków, które skutecznie poprawiają stan skóry dojrzalej, trądzikowej, z przebarwieniami oraz takiej, która wymaga witaminowego zastrzyku. Jest producentem produktów do wykonywania domowej mezoterapii, gdyż wychodzi z założenia, że trzeba pomóc kosmetykom wchłaniać się na najgłębszych poziomach skóry, aby przyniosły widoczne i szybkie rezultaty. Po kosmetyki Environ z powodzeniem sięgają zarówno osoby bardzo młode, jak i dojrzałe, a każda z nich wysoce ceni sobie bogaty skład kosmetyków oraz ich skuteczne działanie.

Environ- sposób na zmarszczki

Jeśli zastanawiasz się, jak pozbyć się zmarszczek, to odpowiedzią są właśnie kosmetyki Environ z wysoką dawką retinolu. Dzięki retinolowi nie tylko poprawia się metabolizm komórek, ale przyspiesza się produkcja kolagenu oraz regeneracja komórek. Aby mógł skutecznie zadziałać, potrzebne są jego wysokie dawki. Jednak skóra nie powinna ich dostać od razu, musi się do nich stopniowo przyzwyczajać. Dlatego Environ stworzył np. serum w trzech różnych wersjach zawierające trzy różne stężenia dawek tego składnika- od najmniejszej do największej. Ponadto, w żelu na zmarszczki wokół oczu Ionzyme C- Quence Eye Gel umieścił Argireline- substancję, która działa podobnie do toksyny botulinowej. Powoduje ona rozluźnienie mięśni, a tym samym spłyca zmarszczki i dodaje skórze elastyczności. Environ likwiduje zmarszczki w skuteczny sposób również dzięki zastosowaniu domowej mezoterapii. Dzięki nakłuciu skóry wałkiem do mezoterapii Body- Roll- Cit i posmarowaniu jej po tym serum z dużą ilością kwasu hialuronowego, można dostrzec bardzo szybkie efekty wygładzania twarzy.

Environ na trądzik

Kosmetyki na trądzik marki Environ działają w oparciu o zasadę: złuszczać zaognione warstwy skóry oraz redukować stan zapalny. Dzięki tym zasadom, po użyciu peelingów, czy kremów Environ, odtykają się ujścia gruczołów łojowych, a po zastosowaniu żelu z substancją Colostrum, zredukowane zostają mikrouszkodzenia oraz złagodzone zostaje podrażnienie skóry. W efekcie skóra staje się uspokojona, zaczyna odradzać się w lepszym stanie a trądzik powoli zaczyna znikać.

Environ- piękna skóra, dzięki witaminom

Każdy rodzaj skóry, bez względu na wiek czy kondycję, wymaga odżywienia witaminami. To one dbają bowiem o prawidłowy przebieg wszystkich procesów w komórkach. Z tego też powodu kuracja witaminowa Environ dedykowana jest zarówno cerze tłustej, jak i suchej, ziemistej, dojrzałej i trądzikowej. Dzięki preparatom z dużą ilością witamin w bardzo krótkim czasie możemy uzyskać zdrowy i ładny wygląd skóry.

Dodaj komentarz