Feromony, czyli jak uniknąć zdrady


Feromony, czyli jak uniknąć zdrady
Z czym ludziom zazwyczaj kojarzą się feromony? Nie ulega raczej wątpliwości, że pierwszym i najbardziej naturalnym skojarzeniem jest uwodzenie, podrywanie i flirtowanie. To prawda, rzeczywiście feromony najczęściej wykorzystuje się właśnie w celu wzbudzenia zainteresowania ze strony przedstawicieli lub przedstawicielek płci przeciwnej. Każdy kij ma jednak dwa końce i feromony mogą mieć znacznie więcej zastosowań.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że feromony mogą sprawdzić się w zgoła odmiennej sytuacji. Okazuje się, że za pomocą niewielkiego sekretu, niedostrzegalnego ludzkim okiem i niewyczuwalnego za pomocą węchu, można skutecznie zniechęcić do swojego partnera lub swojej partnerki inne osoby, dzięki czemu znacznie zmniejszy się ryzyko potencjalnej zdrady.

Niechęć, agresja, nieufność, a feromony

Mało kto wie, że nieodpowiednio wykorzystane feromony mogą zapewnić nam efekty odwrotne od oczekiwanych i spodziewanych. Zbyt duża ich ilość lub zły wybór danego produktu może sprawić, że inne osoby będą odbierać użytkownika jako zbyt dominującego, a nawet nachalnego. Dzięki taki, a nie innym właściwościom feromonów, można spróbować wpłynąć na swój komfort psychiczny, kiedy partner lub partnerka wybiera się na imprezę.

Jest to niebywale istotne, bowiem w wielu związkach po pewnym czasie pojawia się rutyna, której obecność może znacznie ugasić żar namiętności charakterystyczny dla początkowych etapów znajomości. W takich sytuacjach, z czasem pojawia się chęć spróbowania czegoś nowego, aby zrealizować to, co nie udaje się we własnej sypialni.

Najlepszy sposób na zdradę to jej uniknięcie

Niestety, zdrada zazwyczaj oznacza zakończenie związku, bowiem raz utracone zaufanie niezwykle trudno odzyskać. A chyba nie ulega wątpliwości, że zdradzają ludzie na całym świecie i na każdej szerokości geograficznej. W związku z tym, wiele osób poszukuje skutecznego sposobu na ostudzenie zapału partnera lub partnerki.

Wbrew wszelkim pozorom, takim rozwiązaniem mogą okazać się feromony. Po pierwsze, wybór odpowiednich feromonów może sprawić, że ich użytkownik stanie się w oczach partnera lub partnerki znacznie bardziej atrakcyjny. Jest to nieocenione wyjście dla tych osób, którym zależy na podkreśleniu swoich atutów i wyeksponowaniu walorów.

Feromony wyłącznie jako wabik? Niekoniecznie

Jednakże czasem zdarza się, że druga połówka samotnie wybiera się na spotkanie o charakterze towarzyskim. Kiedy użytkownika lub użytkowniczki feromonów brakuje w jej pobliżu, ich bezpośredni wpływ jest w zasadzie niemożliwy. Dlatego można skorzystać z innej subtelnej, lecz niezrównanej sztuczki. Spryskanie odzieży ukochanego lub ukochanej swoimi feromonami to szansa na zniechęcenie potencjalnie zainteresowanych nim/nią osób.

Dla przykładu: zaaplikowanie nawet niewielkiej ilości damskich feromonów na odzież mężczyzny może znacznie osłabić jego pozycję oraz autorytet, a co za tym idzie – zminimalizować ryzyko zdrady z jego strony. Feromony dla kobiet poinformują podświadomość otaczających mężczyznę osób, że jest mniej męski niż w rzeczywistości.

Za cenne informacje dziękujemy portalowi Swiat-Doznan.pl .

Dodaj komentarz