Hepatil Detox oczyść swój organizm na wiosnę


Hepatil Detox

Nowość – suplement diety Hepatil Detox – nowoczesny, unikalny skład!

Hepatil Detox, suplement diety, to nowy produkt w gamie preparatów Hepatil wspierających pracę wątroby. Dzięki temu, że w swoim składzie zawiera chlorellę, bierze udział w oczyszczaniu organizmu z toksyn. To jedyny preparat na rynku z unikalnym zestawem składników, które nie tylko wspomagają pracę wątroby, ale również detoksykację organizmu. Hepatil Detox to pomoc w walce z coraz większą ilością toksyn, które otaczają ludzki organizm i od których nie sposób się ustrzec.

Wątroba jest największą „fabryką chemiczną” ludzkiego ciała i to właśnie od jej kondycji zależy prawidłowa detoksykacja i filtrowanie krwi. Jest nie tylko największym organem (jej masa to ok. 1700 g), ale również z uwagi na swoje funkcje jednym z najważniejszych. Wątroba odpowiedzialna jest za produkcję żółci, niezbędnej do trawienia tłuszczy, metabolizm i magazynowanie substancji odżywczych czy termoregulację. To do niej oprócz składników odżywczych trafiają substancje chemiczne pochodzące z przetwarzanych pokarmów, leków, alkoholu czy nawet kosmetyków. W ciągu jednej minuty przez wątrobę przepływa nawet 1,5 litra krwi, która czeka na oczyszczenie. Teraz możemy o nią zadbać i wesprzeć jej pracę.

Z pomocą przychodzi chlorella. To mała alga o wielkości od 2 do 12 mikronów. Zawiera ponad 70 substancji będących źródłem ważnych dla człowieka składników odżywczych, w tym 19 aminokwasów. W 60% składa się z białka i jest najbogatszym znanym źródłem chlorofilu – stąd też wzięła się jej nazwa. Udowodniono, że chlorella ma zdolność usuwania toksycznych substancji z organizmu.

Zdolność chlorelli do pochłaniania zanieczyszczeń to prawdziwa ulga dla organizmu.

To właśnie chlorella jest jednym ze składników nowego produktu, mającego wspomóc proces detoksykacji. Hepatil Detox zawiera także cholinę, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby i przyczynia się do prawidłowego metabolizmu tłuszczów. Trzecim kluczowym składnikiem produktu jest wyciąg z karczocha, któremu udowodniono działanie żółciotwórcze i żółciopędne oraz działanie antyoksydacyjne. Pomaga w utrzymaniu komfortu trawiennego i obniża stężenie cholesterolu. Regularne przyjmowanie produktu Hepatil Detox wspomaga usuwanie metali ciężkich z organizmu.

„Wątroba to organ, który nie boli, dlatego często zapominamy o tym, jak istotne jest utrzymanie go w dobrej kondycji. Zdrowa wątroba to prawidłowy metabolizm i organizm wolny od toksyn. Warto włączyć do codziennej diety suplement, który realnie wspomoże jej detoksykacyjną funkcję” – podkreśla dr inż. Katarzyna Okręglicka, specjalista w zakresie żywienia człowieka i dietetyki, pracownik naukowy w Zakładzie Medycyny Zapobiegawczej i Higieny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Dynamiczny tryb życia nie zawsze pozwala na przestrzeganie zasad zdrowego żywienia. A nawet jeśli staramy się jeść zdrowo, kupujemy pokarmy z upraw ekologicznych i organicznych, pijemy dużo wody mineralnej, wszechobecne toksyny i tak zawsze znajdą drogę, aby przedostać się do naszego krwioobiegu. Ale jest już sposób, dzięki któremu nasz organizm uzyska wsparcie przy detoksykacji.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

„Staram się prowadzić zdrowy tryb życia, ale już wiem, że to za mało. Wątrobę trzeba traktować w sposób wyjątkowy, ponieważ od jej dobrej kondycji zależy bardzo dużo procesów życiowych. Jako osoba świadoma, robię codziennie ten mały gest w jej stronę. O chlorelli i jej zbawiennym wpływie na nasz organizm dowiedziałam się niedawno. Teraz, kiedy jest składnikiem nowego suplementu Hepatil Detox, przyjmuje ją regularnie i mogę czuć się bezpieczna” – Magdalena Różczka, aktorka, ambasadorka marki Hepatil Detox

Informacje:

Chlorella:
– Jednokomórkowy organizm o wielkości od 2 do 12 mikronów
– Występuje zarówno w wodach słodkich, jak i słonych
– W 60% składa się z białka
– Zawiera ponad 70 substancji będących źródłem ważnych dla człowieka substancji odżywczych, w tym 19 aminokwasów
– Jest bogata m.in. w:

Witaminę A 55,500 IU/ 100g
Beta Karoten 180,8 mg
Chlorofil 1,469 mg
Ryboflawinę 4,8 mg
Witaminę B6 1,7 mg
Witaminę B12 125,9 mg
Witaminę C 15,6 mg
Kwas foliowy 26,9 mg
Wapń 165 mg
Magnez 315 mg
Cynk 71 mg
Żelazo 167 mg

– Poprzez dużą zawartość chlorofilu (stąd nazwa) posiada niezwykłą zdolność oczyszczania organizmu
z toksyn. Stanowi dla ludzkiego organizmu naturalne antidotum dla pestycydów
– Chlorofil zawarty w Chlorelli wspomaga proces trawienny i wpływa bardzo korzystnie na wchłanianie pozostałych substancji odżywczych w niej zawartych oraz tych, pochodzących z codziennej diety.

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE: TEVA) jest  wiodącą globalną firmą farmaceutyczną, której celem jest zwiększanie dostępu do wysokiej jakości opieki medycznej poprzez rozwój, produkcję oraz sprzedaż leków generycznych oferowanych po przystępnych cenach, jak również innowacyjnych i specjalistycznych produktów farmaceutycznych i substancji czynnych leków. Teva z siedzibą w Izraelu oraz z bezpośrednimi przedstawicielstwami w blisko 60 krajach jest największym na świecie producentem leków generycznych z portfelem produktów zawierającym ponad 1 000 cząsteczek.  Działalność związana z produkcją leków innowacyjnych koncentruje się na takich obszarach terapeutycznych jak neurologia, onkologia, leczenie bólu, choroby układu oddechowego i zdrowie kobiet, a także biofarmaceutyki. Teva zatrudnia obecnie blisko 46 000 pracowników na całym świecie, a jej wartość przychodów ze sprzedaży netto w 2012 roku wyniosła 20,3 mld USD. PO/GPT/14/0030

Dodaj komentarz