Klasa, doświadczenie i seksapil, czyli jak pozostać atrakcyjną po czterdziestce?


Klasa, doświadczenie i seksapil, czyli jak pozostać atrakcyjną po czterdziestce?
Kobiety po czterdziestce pod wieloma względami nie mają łatwego życia. W mediach rzadko przedstawia się jako atrakcyjne, skupiając się na ich rolach jako matki i żony, przez co może się wydawać, że jako osoba seksualna kobieta kończy się po czterdziestce. Wiele kobiet w tym wieku chce mimo tego zaprezentować się z atrakcyjnej strony, podkreślając swoją pewność siebie. Ich największym problemem jest opracowanie dla siebie wizerunku, który jest z jednej strony seksowny, z drugiej zaś nieprzesadzony. W tym artykule opiszemy sposoby, jakie kobiety w średnim wieku mogą wykorzystać, by podkreślić swoją atrakcyjność w sposób pełen klasy.

Subtelny seksapil

W kwestii wyglądu większość kobiet po czterdziestce stara się unikać dwóch skrajności – z jednej strony nie chcą wyglądać “babcinie”, z drugiej strony zaś wystrzegają odmładzania się na siłę, co potrafi tworzyć groteskowy efekt. Jeśli chodzi o kosmetyki i makijaż oznacza to, że należy pójść raczej w ilość niż jakość. Nakładanie grubego makijażu może odnieść odwrotny skutek, nieznośnie postarzając twarz. Nie należy więc przesadzać z pudrem i podkładem! Natomiast nie należy bać się maskary, która potrafi we wspaniały sposób uczynić oczy większymi ani korektora pod oczy, który rozjaśnia oczy i nadaje całej twarzy młodszy wyraz. 

Sojusznikiem kobiety jest również atrakcyjna bielizna. Jeśli chodzi o intymne chwile, na pewno warto zainwestować w seksowną bieliznę, która zrobi duże wrażenie na partnerze. Jeśli chodzi zaś o życie codzienne, naprawdę warto postarać się o dobrze dopasowany stanik. Kształt piersi zmienia się bowiem z wiekiem i odwiedzając sklep z bielizną, można bez trudu znaleźć stanik, który nada twoim piersiom atrakcyjnego kształtu. 

Jeśli chodzi zaś o ubiór wierzchni, wracamy do kwestii poszukiwania odpowiedniej równowagi między seksapilem a klasą. Z jednej strony najlepszym pomysłem nie będzie ubiór, który odsłania praktycznie wszystko, z drugiej zaś nie oznacza to, że nie możemy nieco pokazać! Oczywiście podobnie jak różnica między erotyką a pornografią, tak i granica między ubiorem seksownym i subtelnym a wulgarnym będzie dla każdej osoby przebiegać inaczej.

Feromony tajną bronią kobiety

Ponieważ kobietom w średnim wieku bardzo często zależy na wywoływaniu wrażenia w sposób subtelny, co może być lepszego od sposobu podkreślenia atrakcyjności, który oddziałuje na podświadomość osób z otoczenia? Chodzi tutaj o feromony ludzkie – bezzapachowe związki wydzielane przez ludzki organizm, które działają przyciągająco na osoby płci przeciwnej, jednocześnie pomagając zbudować wizerunek osoby pewnej siebie. Na rynku dostępnych jest obecnie bardzo wiele wysokiej jakości mieszanek feromonów syntetycznych przeznaczonych dla kobiet, które są wykorzystywane do wielu celów – od przyciągania potencjalnych partnerów po budowanie wizerunku w negocjacjach biznesowych i podtrzymywania zainteresowania w związku. Ponieważ feromonów nie odbiera się w sposób świadomy, dla kobiet po czterdziestce mogą stać się tajną bronią, która doskonale współgra z odpowiednim ubiorem, makijażem i zachowaniem.

W przygotowaniu artykułu pomogła strona internetowa świat-lovedesire.pl.

Dodaj komentarz