Które feromony mają w sobie największe stężanie


Które feromony mają w sobie największe stężanie
Od zarania dziejów panowie i panie głowili się nad pewną kwestią. Jak stać się atrakcyjnym w oczach osób o przeciwnej płci. Czyli panie zastanawiały się jak kusić mężczyzn, a panowie jak zachęcić do siebie kobietę. Albo jak stać się atrakcyjniejszym w oczach wielu kobiet.

Właśnie – jak podejść do tego zagadnienia? Od strony atrakcyjności fizycznej czy też może inne? Może olśnić intelektem? A może do sprawy podejść jeszcze z gruntu inaczej? Znane są substancje o nazwie feromony. I choć stosowane są one przez rośliny i zwierzęta to jednak u ludzi również odgrywają one istotną rolę. Wprawdzie nie tak istotną jak u zwierząt, ale… Człowiek nie korzysta z nich w sposób świadomy. Nie kieruje ich w określoną stronę, jak robią to inne organizmy. Ale mimo tego człowiek, który spryska swoje ciało syntetycznymi feromonami staje się atrakcyjniejszy.

Feromony można zakupić w internecie. Dzięki temu każdy może stać się ich posiadaczem. I wypróbować ich działanie w praktyce. Wystarczy znaleźć się w towarzystwie osób płci przeciwnej.

Dostępne są feromony o różnym stężeniu. Warto przy tym rozróżnić feromony zmieszane z perfumami, a te w formie czystej. Te wymieszane z perfumami będą dawać ciekawy zapach zabarwiony nutką pikanterii. Chodzi tutaj o ten czar, który sprawi, że staniemy się atrakcyjni. Te w formie czystej posiadają mocniejsze stężenie. A jakie dokładnie? To już zależy od określonego feromony. Warto czytać zawartość, stężenie.

Trudno odpowiedzieć na pytanie które są najsilniejsze na rynku. Choć jest w nich grupa takich, które wydają się być szczególnie silne. Ale za jakiś czas ktoś wymyśli silniejsze. Pomimo tego znajdą się takie, które są ekstraklasą wśród feromonów. Nie podamy tutaj konkretnych nazw – reklama nie jest celem tego artykułu. Ale warto czytać fora i opinie specjalistów. Warto sięgnąć po to, co najlepsze, aby efekt był piorunujący.

Feromony występują w postaci naturalnej. Dostępne są w ludzkich wydzielinach – pocie, wydzielinach oraz śluzie. Najważniejsze z nich posiadają nazwy, które są w pewnym stopniu do siebie podobne. Chodzi tutaj o Androstadienon, Androstenol, Androsteron oraz Androstenon. To są najważniejsze o silnym działaniu. Jeżeli chcemy więc znaleźć silne, odpowiednie dla naszych potrzeb feromony – szukajmy tych nazw. I patrzmy na ich stężenie. Poprzez porównywanie ocenimy, które są najlepsze.

Przejdźmy do sedna. Wypatrujemy w internecie specyfik o bardzo dużym stężeniu. Spryskujemy się nim. A następnie udajemy się na łowy. W przypadku silnego preparatu osoby o przeciwnej płci mogą nie móc się opanować. Możemy oddziaływać na nie w sposób bardzo silny.

Ułatwi nam to nawiązanie z przypadkowo poznaną osobą, a jeżeli będziemy przebywać w gronie osób, które znamy to rozmowa z pewnością stanie się bardziej żywa. Kobieta rozmawiająca z panem, który spryskał się najsilniejszymi feromonami będzie zafascynowano rozmową. I znacznie rośnie prawdopodobieństwo, że spotka się z nim w wolnej chwili. Również wtedy czas spędzony razem będzie wyjątkowo upojny.

Za cenne wskazówki dziękujemy redakcji ZapachFeromonów.com.pl .

Dodaj komentarz