Makijaż – kiedy warto udać się do wizażystki?


Makijaż
Makijaż jest jednym z atrybutów kobiecości. Niektóre panie nie wyobrażają sobie bez niego życia, a inne stosują go jedynie na specjalne okazje. Zobacz, w jakich sytuacjach pomoc wizażystki będzie nam niezbędna, jeśli same nie zgłębiłyśmy jeszcze wszystkich tajników malowania się.

Przed ważną imprezą

Imprezy typu studniówka, wesele, czy sylwester są okazjami, podczas których chcemy wyglądać idealnie. Jednym z ważnych elementów, obok sukienki i fryzury jest makijaż. Wiele salonów kosmetycznych posiada w swojej ofercie makijaż wieczorowy, który jest trochę mocniejszy niż ten na co dzień. Zazwyczaj charakteryzują go mocno podkreślone oczy i niezwykła trwałość. W końcu ma trzymać się całą noc! Makijażystka dobierze odpowiednie odcienie kosmetyków tak, aby pasowały do naszej cery i typu urody. Taki make-up doda nam pewności siebie i sprawi, że będziemy czuły się niesamowicie!

Przed ślubem

Ślub to chyba najważniejszy dzień w życiu kobiety. Przed tym niezwykłym wydarzeniem zalecane jest wykonywanie także makijażu próbnego, który pozwoli nam sprawdzić, w czym czujemy się dobrze i przetestować trwałość kosmetyków. Podczas jego wykonywania wizażystka proponuje nam różne rozwiązania, aż uzyskamy efekt idealny, który zostanie powtórzony już w dniu ślubu. Taki makijaż również musi być niezwykle trwały, dobrze prezentować się na żywo, ale również na zdjęciach.

Przed sesją zdjęciową

Makijaż na sesje zdjęciowe wygląda trochę inaczej niż ten zwyczajny. Gdy wykorzystywane jest światło o dużej mocy, musi być on o wiele bardziej wyrazisty i kryjący, aby na zdjęciach nie były widoczne niedoskonałości. Róż lub bronzer powinien być bardzo dobrze rozprowadzony, ponieważ inaczej może wyglądać jak plama. Niezwykle ważne jest odpowiednie podkreślone brwi i ust. Dzieje się tak, dlatego że naturalne światło daje inne efekty niż studyjne światła.

Szukasz idealnej dla siebie wizażystki? Chcesz wyglądać niesamowicie na wyjątkową okazję? Znajdź oferty na Lavito.pl, wybierz najlepsza dla siebie i umów się na makijaż online!

Dodaj komentarz