MATERACARNIA – jaki materac wybrać, by dobrze spać?


MATERACARNIA
Komfortowy wypoczynek w nocy to podstawa dobrego, zdrowego życia. Bez odpowiedniego przygotowania sypialni i miejsca do spania życie może być bardzo trudne. Firma i sklep MATERACARNIA od wielu lat działa w branży i zajmuje się dystrybucją najlepszych, zróżnicowanych rozwiązań do spania, wysokiej jakości materaców, które zapewnią najlepszy możliwy sen. Człowiek spędza zwykle ok 6-8 godzin dziennie śpiąc. To najlepiej pokazuje, jak ważny jest odpowiedni dobór materaców.

MATERACARNIA oferuje kilka podstawowych rodzajów materacy. Jeden z nich to materace kieszeniowe. To materace wykonane ze specjalnych sprężyn kieszeniowych – każda z nich jest umieszczona w osobnej kieszeni. To sprawia, że materace tego typu są zwykle bardzo ciche i nie skrzypiąc w trakcie użytkowania. Tego typu materace dobrze się dostosowują do kształtu ciała, posiadają zwykle około 7 stref, które dostosowują się do kształtu ciała.

Innego typu materace to materace lateksowe – pokryte specjalną warstwą lateksu, tego typu materace niemal całkowicie tłumią wszelkie drgania i skrzypienie. Te materace oferują też dodatkową ochronę i higienę, bo są pokryte specjalną warstwą antygrzybiczną i przeciwbakteryjną. Nasze materace tego typu są też w specjalny sposób wyprofilowane, co jeszcze bardziej powiększa komfort spania.

Oferujemy też materace pokryte specjalną warstwą termoelastyczną, które są szczególnie dostosowane do potrzeb osób obłożnie chorych. Nie powodują odleżyn, można je stosować w trakcie opieki nad osobami, które muszą spędzać dużo czasu w łóżku.

Jaki materac wybrać? Przede wszystkim musimy się zastanowić, jak duży stopień twardości materaca będzie dla nas komfortowy, oraz czy potrzebujemy specjalistycznych rozwiązań, tak jak wspominana wyżej warstwą termoelastyczna, która nie powoduje odleżyn. Warto też dostosować typ materaca do wagi ciała. Przedstawiciele naszej firmy zapewnią fachowe porady i dobór odpowiedniego rodzaju materaca do potrzeb.

MATERACARNIA to firma, która powstała w 1992 roku, która od samego początku specjalizuje się w produkcji materacy, poduszek i akcesoriów do spania. Firma dzięki bogatemu doświadczeniu w przygotowywaniu produktów niezbędnych do komfortowego snu gwarantuje, że z naszymi materacami odpoczynek będzie zawsze udany.

Materacarnia - polski producent materacy


Dodaj komentarz

2 komentarzy do “MATERACARNIA – jaki materac wybrać, by dobrze spać?