Miedziana czerwień od Garnier Color Naturals – odważny odcień dla odważnych kobiet.


Miedziana czerwień od Garnier Color Naturals - odważny odcień dla odważnych kobiet
Zobacz, czy będzie Ci pasował miedziano-rudy kolor włosów!
Rudy, miedziany i intensywnie czerwony – zdecydowanie nie są to najbardziej popularne kolory włosów wśród pań. Nie zmienia to jednak faktu, że posiadają one również swoje zwolenniczki, które nie wyobrażają sobie siebie w takim kolorze włosów, który nie pozwoliłby im wyróżniać się z tłumu. Miedziana czerwień nie będzie też pasować każdej kobiecie – poza tym, że taki odcień na włosach wymaga od nas pewnej odwagi, to dodatkowo musi być od odpowiednio dostosowany do naszego typu urody.

Miedziana czerwień dla rudowłosych kobiet

  • Miedziana czerwień z oczywistych względów będzie odpowiednia dla pań o naturalnie rudych włosach – szczególnie w przypadku posiadają one jasną cerę pokrytą piegami, a także brązowo-rude brwi.
  • Miedziana czerwień będzie stanowiła doskonałą alternatywę dla posiadanego marchewkowego lub kasztanowego koloru włosów – doda rysom twarzy wyrazistości i podkreśli naturalne atuty urody rudzielców.
  • Na miedziano-rudy kolor włosów z powodzeniem mogą też decydować się rudowłose panie o cieplejszej i bardziej opalonej karnacji – w ten sposób nadadzą one swojej twarzy dodatkowej promienności.

Intensywna miedziana czerwień dla szatynek

Miedź w intensywnym czerwonym odcieniu może też stanowić doskonałą propozycję dla przedstawicielek innych typów urody. Szczególnie dobrze będą się w niej prezentować szatynki o orzechowych lub brązowych oczach, a przy tym jasnej karnacji. Unikać tego koloru włosów powinny natomiast brunetki o wyraźnie ciemniejszym typie urody, a także bardzo jasne blondynki – w tych dwóch przypadkach efekt końcowy może wywołać zbyt duży kontrast na twarzy, a przy tym w rezultacie wyglądać bardzo sztucznie.

Miedziana czerwień – Garnier Color Naturals 6.46

Farba do włosów w kolorze miedzianej czerwieni od Garnier Color Naturals to wyjątkowy na rynku produkt do koloryzacji. Odznacza się on nie tylko bogatym, nasyconym i intensywnym kolorem miedzi z delikatnym połyskiem czerwieni, ale też odżywczym składem, który pielęgnuje włosy podczas koloryzacji, przyspiesza proces wchłaniania się barwnika w głębokie struktury włosa, a także sprawia, że włosy po farbowaniu są miękkie i błyszczące. Farba do włosów miedziana czerwień Garnier Color Naturals została wzbogacona aż trzema odżywczymi olejkami (z oliwki, awokado i karite), dzięki czemu włosy po koloryzacji są nie tylko jedwabiście miękkie i gładkie, ale też odpowiednio chronione przed szybką utratą koloru.

Jak farbować włosy na miedzianą czerwień?

Farbowanie włosów na miedzianą czerwień nie różni się w zasadzie od farbowania włosów na inne kolory, aczkolwiek trzeba pamiętać o tym, by trzymać się ogólnie przyjętych zasad koloryzacji włosów. Pamiętajmy, że najlepsze efekty farbowania włosów jesteśmy w stanie osiągnąć przy zmianie koloru włosów maksymalnie o 1-2 tony – w innym przypadku może zdarzyć się, że na naszych włosach pojawią się nieestetyczne kolorowe refleksy. Jeśli więc chcemy przejść na miedzianą czerwień np. z bardzo ciemnego brązu, może okazać się, że niezbędne będzie wykonanie zabiegu dekoloryzacji. Jasne blondynki, które decydują się na miedziany kolor włosów, powinny postawić na stopniowe przyciemnianie włosów i rozłożyć całą koloryzację na dwa etapy, by uniknąć uzyskania na włosach zbyt dużej ilości czerwonych refleksów.

Dodaj komentarz