Naturalny sposób na modelowanie sylwetki


Naturalny sposób na modelowanie sylwetki
Szukasz bezpiecznego i naturalnego sposobu na wyszczuplenie sylwetki, ujędrnienie skóry i redukcję cellulitu?

Wypróbuj masaż z zastosowaniem Endermologie LPG alliance i ciesz się spektakularnymi efektami już po kilku zabiegach. Ta nowoczesna metoda pobudza naturalne procesy odbudowy tkanki skórnej, wpływa też na rozpad tkanki tłuszczowej. Sprawdź, jak wygląda masaż z podciśnieniem i dowiedz się, czy i Ty możesz z niego korzystać.

Jak stymulować tkankę skórną i tłuszczową?

Innowacyjna metoda wyszczuplania sylwetki i wpływania na redukcje cellulitu zakłada zastosowanie opatentowanego procesu, który wiąże się z wytwarzaniem podciśnienia. To tworzy fałdę skórną, która jest masowana, a tym samym w naturalny sposób stymulowana do wzmożonej aktywności na różnych poziomach, w tym:

  • produkcji kwasu hialuronowego,
  • produkcji kolagenu i elastyny,
  • upłynniania lipidów,
  • redukcji tkanki tłuszczowej.

Każdy zabieg z wykorzystaniem Endermologie LPG Alliance trwa od 20 do 40 min w zależności  od wybranego programu zabiegowego. Specjaliści potwierdzają, że już po 3-4 zabiegach Pacjenci zauważają pierwsze efekty , jednakże aby uzyskać pełen efekt należy wykonać serię około 10 zabiegów,  2 -3 razy w tygodniu.

Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja medyczna, podczas której wyjaśniane jest działanie urządzenia oraz wykluczane zostają ewentualne przeciwwskazania. Następnie osoba, która chce cieszyć się idealną sylwetką, zakłada specjalny kombinezon, który chroni przed bezpośrednim działaniem głowicy oraz ułatwia powodowanie podciśnienia i zasysanie fałdu skórnego. Właśnie tak wzmacniany jest efekt endermologii.

Endermologia – dla kogo dedykowane są zabiegi?

Z zabiegów z wykorzystaniem urządzenie Endermologie LPG alliance powinny korzystać osoby, które chcą osiągnąć efekt ujędrnienia skóry oraz wyszczuplenia całej sylwetki. Zabiegi sprawdzą się przede wszystkim na tych partiach ciała, w których redukcja tkanki tłuszczowej jest utrudniona nawet poprzez stosowanie restrykcyjnych diet czy wzmożonych ćwiczeń fizycznych.

Z masażu podciśnieniowego nowej generacji powinny korzystać osoby, które liczą na redukcję cellulitu, likwidację tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry. Wystarczy kilka zabiegów, by uzyskać spektakularne efekty wyszczuplenia sylwetki.

Jakie efekty można uzyskać?

Kilka zabiegów urządzeniem Endermologie LPG alliance wystarczy, by pozbyć się cellulitu i optymalnie ujędrnić skórę. W efekcie sylwetka zostaje wyszczuplona, a skóra ciała odmłodzona. Co ciekawe, endermologia działa również terapeutycznie: niweluje obrzęki, eliminuje toksyny z organizmu, wpływa na rozluźnienie napiętych mięśni.

Badania kliniczne potwierdzają, że Endermologie LPG alliance daje efekt 3w1:

  • redukuje cellulit w nawet 67%,
  • likwiduje tkankę tłuszczową, co w efekcie daje -5 cm w talii,
  • ujędrnia skórę w nawet 71%.

Czy istnieją przeciwwskazania do wykonywania zabiegów?

Endermologia uznawana jest za jeden z najbardziej bezpiecznych i skutecznych zabiegów zwalczających cellulit i dających efekt wyszczuplenia sylwetki. I chociaż jest to nieinwazyjny masaż wykorzystujący podciśnienie, to nie wszyscy mogą z niego korzystać. Przeciwwskazaniem jest ciąża, żylaki, menstruacja, choroba onkologiczna oraz infekcje skórnym o podłożu bakteryjnym albo wirusowym.

Artykuł powstał we współpracy z firmą: spireclinic.pl – oferującej usługę Endermologii LPG alliance.

Dodaj komentarz