Odchudzanie na wiosnę


Formoline

W wielu publikacjach zachwalane są diety – cud, które obiecują szybką redukcję wagi o 2, 3 lub nawet 4 kg tygodniowo.Taka redukcja wagi jest możliwa tylko częściowo – najczęściej po przez odwodnienie. Bezpieczna dla zdrowia, trwała i realna utrata wagi powinna następować powoli.

Lekarze i dietetycy rekomendują redukcję wagi nie większą niż ok. 0,5-1 kg tygodniowo – jest to zdrowsze i zmniejsza ryzyko efektu jo-jo. Tyjemy wtedy znacznie szybciej, niż wcześniej udawało nam się szczupleć. I być może zanim rozpocznie się lato, potrzebny będzie kostium nie o numer mniejszy, lecz większy.

Jak zatem kontrolować wagę ciała, nie zadręczając się liczeniem kalorii?

Skuteczne odchudzanie zaczyna się od zmiany sposobu odżywiania i redukcji dziennej dawki dostarczanych kalorii o ok. 500. Powinna mu towarzyszyć aktywność fizyczna. Dla optymalnego sukcesu zaleca się stosowanie preparatu wiążącego tłuszcze – formoline L112. To niemiecki preparat, który jest całkowicie naturalny, nie zaburza metabolizmu. formoline L112 należy stosować podczas posiłków, pamiętając o przyjmowaniu co najmniej 2-3 litrów płynów dziennie. Utrata wagi z formoline L112 to około 0,4 kg tygodniowo, czyli dokładnie tyle ile zalecają lekarze. To odchudzanie dobrze tolerowane przez organizm oraz skórę, która nie traci jędrności.

Naturalny środek formoline L112 kontroluje wagę i zmniejsza ryzyko efektu jojo. Widząc trwałe efekty działania diety i preparatu formoline L112, łatwiej będzie nam uwierzyć w siebie i w nowe możliwości, które pojawiają się zawsze, jeśli coś w sobie zmieniamy.
Nowa, smuklejsza sylwetka spotka się na pewno z pochwałą ze strony przyjaciół i być może
zaowocuje nowymi, ciekawymi znajomościami.

Piękna sylwetka to także więcej wiary w siebie, potrzebnej chociażby do rozmów w sprawie nowej pracy czy podwyżki. Ale przede wszystkim, mniej centymetrów w pasie, to bezcenna korzyść dla zdrowego funkcjonowania całego organizmu.

Dodaj komentarz