Prezenty dla Niej – propozycje


Prezenty dla Niej – propozycje
Kobieta zmienną jest i ma co chwilę inne zachcianki. Wybór prezentu dla kobiety nie stanowi więc łatwego zadania. A okazji ku obdarowaniu kobiet występuje w ciągu roku naprawdę wiele.

Biżuteria

Kobiety uwielbiają biżuterię. Biżuteria stanowi w ich stylizacji przysłowiową wisienkę na torcie. Obecnie za modną uchodzi nie tylko tradycyjna biżuteria w postaci złota, czy srebra, ale również nietradycyjna w postaci kamieni, tworzyw, drewna, czy sznurów. Kupując biżuterię warto więc poza jubilerem wybrać się na bazary. Znajdzie się na nich wiele biżuterii ręcznie wykonanej. Taka biżuteria odznacza się unikalnością i pomysłowością. Ważne też, aby biżuteria pasowała do preferowanego przez kobietę stylu.

Słodycze

Chyba każda kobieta bardziej lub mniej lubi słodycze. Bombonierka to dość popularny prezent, ale ciekawym rozwiązaniem okazuje się też zrobienie z cukierków bukietu na kształt bukietu kwiatów. Najlepiej, aby kupić lub zrobić go z ulubionych cukierków osoby, której go wręczamy.

Perfumy

Zapachy potrafią okazać się prawdziwym afrodyzjakiem. Dlatego buteleczka perfum dla kobiety jak najbardziej się sprawdzi. Aby jednak okazała się strzałem w dziesiątkę, trzeba kobietę znać. Wszyscy używają zazwyczaj jednych perfum stale. Nie wolno więc kupić jakichś innych, choćby wydawały się najlepsze. Zapach to przecież kwestia gustu. Powinien on pasować przede wszystkim temu, kto go nosi. 

Kosmetyki

Kobiety wyglądają tak młodo i pięknie nie tylko przez geny, ale też przez kosmetyki. Kosmetyki doskonale funkcjonują więc jako prezent. Warto wybrać kremy lub zapachy, a zrezygnować z szamponów, odżywek i żeli pod prysznic.

Ubrania

Kobiety mają pełne szafy, a i tak są przerażone, że nie mają się w co ubrać. Prezentem może więc okazać się jakiś element garderoby. Najbardziej pasują dodatki w stylu chust. Byle nie buty, bo według przesądów nie wróżą najlepiej jeśli się robi z nich prezent.

Alkohole

Między bajki można włożyć stwierdzenie, że kobiecie alkoholu się nie wręcza. Butelka dobrego wina lub innego trunku, który przypadłby jej do gustu, nie zaszkodzi, zwłaszcza jeśli wypije się go wspólnie. W końcu jak to głoszą – in vino veritas, co tłumacząc z języka łacińskiego oznacza: w winie prawda.

Bukiety

Kwiaty, czyli najpopularniejszy prezent dla kobiet. Pojedyncze róże lub bukiety kwiatów pasują na każdą okazję. Coraz bardziej modne stają się ozdobnie opakowane kosze z kwiatami lub owocami.

Bony

Rolę prezentu nie muszą, ale mogą odegrać też pieniądze, jednak ładniej wyglądają bony. Bony można podarować na przykład do konkretnych sklepów, do kina lub na zabiegi pielęgnacyjne. Te ostatnie okażą się na pewno miłą niespodzianką, zwłaszcza dla zabieganych kobiet, które nie znajdują wytchnienia. Wizyta w SPA lub u kosmetyczki stanie się dla nich istną rewelacją.

Płyty oraz książki

Kultury nigdy wiele. Niezależnie od tego czy planujemy prezent dla poważnej intelektualistki, pełnej uniesień romantyczki, czy szalonej podróżniczki, książka lub płyta na pewno każdą z nich zadowoli. Oczywiście tak jak ze wszystkim, tak też w materii filmu, muzyki i książki, należy trafić w gust kobiety.

 

 

GS
Najlepsze prezenty dla kobiet znajdziesz na: www.decobazaar.com/prezenty-dla-niej.html.

Dodaj komentarz