Program odchudzający na miarę


Acetomale

Sezon bikini zbliża się wielkimi krokami. Dlatego nadprogramowe kilogramy zaczynają nas coraz bardziej stresować. Nie panikujmy! Na szczęście jest jeszcze kilka tygodni na pozbycie się zbędnych centymetrów. Jak zrobić to zdrowo i bez efektu jo-jo? Acetomale przygotowało Program Odchudzający, czyli przewodnik z którego dowiemy się jak skutecznie schudnąć i skąd czerpać motywację. Poznamy też historie osób, które walkę z nadwagą mają już za sobą. Misję lato uważamy za otwartą!

Motywacja na wsparcie

Odchudzanie to proces żmudny i trudny. Przekonali się o tym wszyscy ci, którzy próbowali pozbyć się zbędnych kilogramów. Po okresie pełnej motywacji, wiele osób szybko poddaje się. A to dlatego, że oczekujemy natychmiastowych efektów. Wiele osób też głodzi się, a po kilku dniach łamie się i zaczyna obsesyjnie jeść. W chwilach zwątpienia, warto mieć pod ręką książkę „Program odchudzający Acetomale” – przewodnik po świecie odchudzania dodawany do kapsułek Acetomale. Dzięki poradom zawartym w książce łatwiej będzie nam przejść przez ten trudny proces odchudzania. W przewodniku znajdziemy wskazówki, co zrobić by być zdrowym, szczęśliwym oraz w jaki sposób komunikować się ze swoim ciałem. Dowiemy się też dlaczego, mimo usilnych prób, nie udało ci się dotychczas schudnąć. A także dlaczego są ludzie, którzy bezkarnie mogą objadać się słodyczami i tłustym jedzeniem, a mimo to nie tyją. Poznamy też historie osób, które wygrały walkę o piękne i zdrowe ciało. Recepta na sukces? W pewnym sensie tak, ponieważ w przewodniku „Program Odchudzający Acetoamle” znajdziemy gotowy przepis na to, jak zrzucić wagę, jak nauczyć się cieszyć się każdą chwilą i wydłużyć swoje życie o kilkanaście lat.

Pomoc w kapsułce

Jedna kapsułka Acetomale zawiera ocet winny z jabłek i wyciąg ze szparagów, które wchodząc w reakcję z kwasami żołądkowymi korzystnie wpływają na procesy metaboliczne i wspomagają odchudzanie. Acetomale zawiera też glutation wspomagający wątrobę w procesie oczyszczania z toksyn, które są jedną z głównych przyczyn otyłości. Wątroba często zamiast trawić tłuszcz, zajmuje się metabolizowaniem toksyn pochodzących z konserwantów czy przetworzonej żywności. Suplement diety zawiera też błonnik – poprawia perystaltykę jelit i oczyszcza je ze złogów spowalniających przemianę materii. Asparagina natomiast wspomaga pracę jelit oraz odpowiada za prawidłowy poziom nawodnienia organizmu – to w wodzie zachodzą wszystkie procesy rozkładu komórek tłuszczowych. Składniki wchodzące w skład Acetomale są w 100% naturalne i pochodzą z ekologicznych, polskich upraw.

Jedna kapsułka Acetomale – siedem korzyści:

1. Hamuje łaknienie na słodycze i jedzenie typu fast food
2. Rozkłada tłuszcz zalegający w komórkach oraz pomaga udrożnić zatory żylne spowodowane zalegającym tłuszczem
3. Likwiduje komórki tłuszczowe na zawsze, dzięki czemu niweluje ryzyko efektu jo-jo
4. Ma silne właściwości odchudzające
5. Oczyszcza organizm – po trzech miesiącach następuje całkowita detoksykacja organizmu i powrót do jego prawidłowego funkcjonowania.
6. Pozytywnie wpływa na trawienie. Obecny w Acetomale aktywny błonnik oczyszcza jelita i stymuluje je do prawidłowego trawienia.
7. Pomaga pozbyć się toksyn spowalniających przemianę materii
i powodujących odkładanie się tkanki tłuszczowej.

Cena: 139 zł (kuracja miesięczna), 279 zł (kuracja 3-miesięczna)
Suplement dostępny na: www.acetomale.pl


Dodaj komentarz

2 komentarzy do “Program odchudzający na miarę

  • Karolina Chełmińska

    Acetomale świetnie przyspiesza odchudzanie, im większy wysiłek tym lepsze efekty, nie trzeba stosować drastycznych diet żeby efekty były widoczne.

  • Anita Sumi

    Wszędzie widzę pozytywne opinie o Acetomale i chyba też sobie zamówię. Koleżanka mi mówiła, że schudła 5 kg. w 2 tygodnie, ale jakoś nie chciałam wierzyć póki faktycznie nie zaczęła lecieć z wagi. Takie opinie motywują i uważam, że muszę również zaryzykować i kupić te tabletki.