Skuteczne sposoby na odchudzanie


Skuteczne sposoby na odchudzanie
Podstawą skutecznego i zdrowego odchudzania jest odpowiednia dieta i ruch. Zdrowa dieta powinna składać się z pięciu posiłków dziennie, zjadanych regularnie. W codziennym menu powinno się znaleźć dużo owoców i warzyw, unikamy natomiast tłuszczów zwierzęcych i tzw. czerwonego mięsa oraz słodyczy.
Produkty przetworzone zastępujemy zbliżonymi do naturalnych, jak pełnoziarniste pieczywo, ciemny ryż, kasze. Dzień zaczynamy od śniadania i nie podjadamy między posiłkami. Gdy w ciągu dnia złapie nas głód, możemy napić się wody. Warto pomyśleć o preparatach z młodego jęczmienia w saszetkach. Zawartość torebki rozpuszczona np. w jogurcie zapewni nam zdrowy i pełnowartościowy posiłek. Zielony jęczmień jest polecany osobom dbającym o wagę ze względu m.in. na dużą zawartość błonnika.
Ruch fizyczny nie tylko wspomaga odchudzanie, ale też pozwala uniknąć efektu jo-jo. Dzieje się tak, ponieważ zwiększa on dzienny wydatek energetyczny, ale też powoduje wzrost podstawowej przemiany materii, czyli ilosci energii niezbędnej do czynności życiowych. Im wyższa ta przemiana, tym więcej organizm spala w trakcie dnia. Aktywność fizyczna to nie tylko sportowe treningi. Można zacząć od małych kroków, spacerów, wchodzenia na piętro bez windy, jazdy na rowerze. Warto np. wysiąść z autobusu na przedostatnim przystanku i ten odcinek pokonać pieszo. Liczy się nie tyle dawka wysiłku, co systematyczność.

Młody Jęczmień Forte Slim w saszetkach

Wyciągi z zielonego jęczmienia są polecane osobom dbającym o wagę i odchudzającym się ze względu na dużą zawartość błonnika, a także witamin i składników mineralnych. Preparat Młody Jęczmień Slim Forte jest dostępny także w saszetkach. Wystarczy wsypać jej zawartość saszetki do jogurtu, bądź soku i mamy gotowy, wartościowy, zdrowy i odchudzający posiłek z dużą zawartością skoncentrowanego młodego jęczmienia. Młody Jęczmień Slim Forte to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, które chcą dbać o regularne i zdrowe posiłki.

Dodaj komentarz