SkyClinic – marzenia na wyciągnięcie ręki.


SkyClinic - marzenia na wyciągnięcie ręki
Z każdym dniem rośnie świadomość każdego z nas. Piękno jest pojęciem względnym jednak jeśli pojawia się szansa żeby znacznie poprawić swój wygląd, a tym samym samopoczucie i samoakceptację to jedyne pytanie, które można zadać to: dlaczego nie?
Coraz więcej Polek i Polaków decyduje się na rozwiązania proponowane przez gabinety medycyny estetycznej. Część oferowanych zabiegów nie jest zbyt inwazyjna jednak i są takie, które wymagają odpowiedniego przeszkolenia. Dlatego też decydując się na jakikolwiek zabieg, należy wybrać profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, zatrudniający wyłącznie najlepszych lekarzy. Właśnie takim miejscem jest klinika SkyClinic.

SkyClinic – gwarancja pełnego profesjonalizmu.

Za wieloletnią, skuteczną pracę uzyskaliśmy wyróżnienie ARTAS CLINICAL EXELLENCE, które przyznawane jest wyłącznie najlepszym klinikom transplantacji włosów i medycyny estetycznej na świecie. Oprócz naszej placówki tym wyróżnieniem zostały uhonorowane tylko kliniki w Madrycie i Paryżu.
Zespół medyczny SkyClinic cały czas się dokształca na licznych międzynarodowych konferencjach, takich jak FACE w Wielkiej Brytanii. Posiadając coraz to większe doświadczenie jesteśmy w stanie edukować innych lekarzy w zakresie przeszczepów włosów jako Centrum Szkoleniowe Systemu ARTAS. Naszym pacjentom oferujemy najnowocześniejsze zabiegi z wykorzystaniem najlepszych technologii, nie tylko w dziedzinie laseroterapii ale także szeroko pojętej medycyny estetycznej i transplantacji włosów.
SkyClinic zatrudnia nie tylko kosmetologów, ale przede wszystkim lekarzy i specjalistów z różnorodnych dziedzin takich jak dermatologia, ginekologia, chirurgia, medycyna estetyczna oraz trychologia.
Zależy nam przede wszystkim na całkowitym zadowoleniu naszych pacjentów,  dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową i w pełni profesjonalną opiekę przed, w trakcie i po przeprowadzanych zabiegach. W naszej klinice znajdą Państwo najbardziej nowoczesne rozwiązania zabiegowe, które charakteryzują się nie tylko wysoką skutecznością, ale również najwyższym komfortem.
 

SkyClinic – specjalizujemy się w zabiegach transplantacji włosów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak negatywnie na organizm ludzki wpływa długotrwały stres i dzisiejsze szybko mijające życie. Co raz więcej osób boryka się z różnorodnymi chorobami, które sprawiają, że codziennie czynności stają się trudniejsze. Wiele negatywnych czynników powoduje wzmożoną utratą włosów. Jest to niekomfortowa sytuacja niezależna od płci. Niestety łysienie występuje z roku na rok u coraz młodszych ludzi.
Nie warto czekać aż problem się pogłębi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej kliniki dotyczących wypadania włosów. SkyClinic specjalizuje się w transplantacji włosów metodą FUE z wykorzystaniem najnowocześniejszego robota ARTAS.
Istnieje wiele przyczyn wypadania włosów. Jednymi z najczęstszych są:
– utrata włosów wywołana czynnikami fizycznymi,
– przyjmowanie niektórych leków,
– choroby zakaźne,
– uwarunkowania genetyczne,
– stres,
– problemy z tarczycą,
– choroby skóry głowy i wiele innych.
 
Dla osób, u których występuje problem łysienia androgenowego najlepszym zabiegiem jest transplantacja włosów. To nowoczesna metoda przeszczepu włosów z użyciem robota ARTAS. Zabiegi te charakteryzują się trzema cechami: bez bólu, bez blizn i krótki czas rekonwalescencji.
Robot Artas jest najnowocześniejszym urządzeniem, dzięki któremu możliwe jest pobieranie pojedynczych mieszków włosowych (tzw. graftów) z określonego przez lekarza obszaru dawczego. Włosy pobrane z obszaru dawczego są odporne na dihydrotestosteron, który powoduje łysienie androgenowe. 
Przeszczepy włosów z zastosowaniem robota ARTAS 9X należą do zabiegów małoinwazyjnych, przeprowadzanych w trybie chirurgii jednego dnia. Czynność zabiegowa trwa od 6 do 8 godzin w zależności od wielkości przeszczepu. Najlepsze efekty można zauważyć po 5-12 miesiącach od zabiegu.
Okres procesu gojenia obszaru dawczego wynosi około 7 dni. Obszar biorczy goi się po upływie około 10-14 dni. W tym czasie warto zachować niezbędne środki ostrożności aby zapobiec uszkodzeniu niezwykle delikatnej okolicy poddanej zabiegowi. Należy pamiętać aby stale odpowiednio nawilżać tę okolicę przy pomocy roztworu soli fizjologicznej, a także należy unikać mocnego pocierania tych miejsc po zabiegu. Zalecenia po zabiegowe otrzymuje Pacjent w dniu zabiegu. Dostosowanie się do wszystkich zaleceń skutkuje lepszym efektem przeszczepu.
 
 
 

CO WYRÓŻNIA ROBOTA ARTAS 9X OD INNYCH METOD TRANSPLANTACJI?

– wykorzystanie algorytmów Artas Artificial Intelligence, system komputerowy kontroluje pracę robota wybierając do przeszczepu najlepsze zespoły mieszków włosowych
– robot pracuje z dużo większą dokładnością i precyzyjnością niż człowiek przez co minimalizuje ryzyko uszkodzenia włosów
– robot w ciągu 1 godziny może pobrać 1000 mieszków włosowych
– metoda z użyciem robota ARTAS 9X nie pozostawia blizn,
 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

– aktywne choroby skóry głowy,
– ciężki przebieg chorób ogólnoustrojowych,
– niektóre leki,
– zaburzenia krzepnięcia,
– uczulenie na substancje znieczulające,
– brak odpowiednich obszarów dawczych,
– łysienie plackowate.
 

SkyClinic – szeroka oferta zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Pomimo tego, że nasza klinika specjalizuje się w transplantacji włosów, w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką ofertę różnorodnych zabiegów z szeroko pojmowanej medycyny estetycznej.
Osobom borykającym się z różnorodnymi problemami skórnymi takimi jak trądzik, rozszerzone naczynka, przebarwienia czy pierwsze oznaki starzenia proponujemy skorzystanie z zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W zależności od konkretnego problemu, specjalista dobierze odpowiedni zabieg na konsultacji przed zabiegowej.

Dodaj komentarz