Szczotki Tangle Teezer – fenomen czy chwyt marketingowy?


Szczotki Tangle Teezer
Od kilku lat robią prawdziwą furorę na rynku fryzjerskich akcesoriów do pielęgnacji włosów. I choć wyglądają jak mydelniczka z ząbkami, podobno działają cuda. Zachwalają je nie tylko blogerki i trendsetterki, ale przede wszystkim zwykłe użytkowniczki. Czy aby na pewno więc są tak wspaniałe? Na czym polega ich fenomen i swoisty szał, który od wielu lat wcale nie gaśnie? Przekonaliśmy się o tym na własnej głowie!

Co to jest szczotka Tangle Teezer

Jak już wspomnieliśmy, szczotka przypomina mydelniczkę. Ciężko porównać ją do czegokolwiek innego. Po pierwszym przyjrzeniu się, wydaje się, że jest niewygodna i nieporęczna. Nic bardziej mylnego! Idealnie dopasowuje się do dłoni i sprawia, że rozczesywanie włosów jest istną przyjemnością! Co więcej, szczotka ta pozwala na zachowanie większej kontroli nad procesem rozczesywania splątanych włosów, co nie jest możliwe w przypadku szczotek z klasyczną rączką. Za jej ergonomiczną budowę i piękny kolory projekt odpowiedzialny jest brytyjski fryzjer Shaun Pulfrey, który – jako praktyk – doskonale zdaje sobie sprawę z tego, z jakimi problemami stykają się jego klientki na co dzień.

Jak szczotka działa na włosy

Głównym problemem kobiet jest poranna plątanina włosów, trudności z ich rozczesywaniem i brak połysku. Wszystkie te problemy związane są bezpośrednio i są konsekwencją nieodpowiedniego sposobu rozczesywania naszych czupryn. Jeśli więc zależy Ci, by poprawić stan Twojej fryzury, powinnaś czym prędzej zaopatrzyć się w ten rewelacyjny produkt, który przyniesie znacznie lepsze rezultaty niż niejedna kuracja odżywiająca. Jego fenomen tkwi w budowie i materiałach wykorzystanych do produkcji. Różnej długości i grubości „ząbki”, wykonane z elastycznego materiału nie szarpią Twoich włosów przy rozczesywaniu. Dzięki temu możesz bez obaw rozczesywać nawet najbardziej skołtunione włosy, zarówno na sucho, jak i na mokro (np. po nałożeniu odżywki). Z czasem Twoje włosy wzmocnią się, nie będą połamane i staną się bardziej błyszczące.

Czy warto ją kupić?

Jeśli szukasz produktu, który znacząco poprawi kondycję Twoich włosów, sprawi, że będą błyszczące, mniej łamliwe, nie będą wypadać po każdym rozczesywaniu, a ukrwienie skóry Twojej głowy poprawi się – to szczotka stworzona dla Ciebie! Dzięki takim sklepom internetowym jak https://www.perfumeria.pl/ już w kilka chwil możesz mieć ją w swoim domu. Nie wahaj się i przetestuj ją na sobie. To najlepsza inwestycja w zdrowie i kondycję Twoich włosów.

Dodaj komentarz