VAXOL – czyste, zdrowe i zadbane uszy


VAXOL – czyste, zdrowe i zadbane uszy
Nagła utrata słuchu, ból ucha lub szumy uszne to powody dla których pacjenci odwiedzają gabinety laryngologiczne. Jedną z przyczyn powstania tych dolegliwości jest nadmiar woskowiny zalegającej w przewodach słuchowych zewnętrznych i tworzenie się tzw. korków woskowinowych.
Vaxol® to unikalny spray do uszu, który w skuteczny i bezpieczny sposób wspiera naturalny proces samooczyszczania uszu z woskowiny, której nadmiar może prowadzić do powstania korków woskowinowych, a w konsekwencji zaburzeń słuchu. Vaxol® jako jedyny preparat do uszu posiada oficjalne rekomendacje Polskich Towarzystw Laryngologicznych. Preparat zalecany jest dla dorosłych i dzieci do codziennej pielęgnacji uszu, oraz jako przygotowanie do zabiegu usuwania korków woskowinowych. Może być również stosowany przez osoby noszące aparaty słuchowe.
Vaxol®  zawiera w składzie wyłącznie naturalny składnik, przygotowaną według standardów farmaceutycznych oczyszczoną oliwę z oliwek, która nie uczula i dodatkowo łagodzi podrażnienia skóry.

Wyrób medyczny. Cena w aptece ok. 30 zł /200 dawek
Vaxol® wyrób medyczny klasy I, dostępny w aptekach bez recepty.

Dodaj komentarz