Więcej zdrowia – mniej chemiiNaturalne mydła do rąk, żele pod prysznic oraz mydła do higieny intymnej.
100% NATURALNE MYDŁA
Mydła FATTORIA DI BELCANTO zrobione są według tradycyjnej metody zmydlania, które zawiera tylko naturalne surowce.
Mydło gotowane jest w ogromnym kontenerze przez kilka do kilkunastu dni. Dzięki takiej produkcji, nasze mydła nie zawierają SLES (sodium laureth sulphate) oraz SLS (sodium lauryl sulphate), substancji używanych przy przemysłowej produkcji mydeł, które bardzo często wywołują reakcję alergiczną.
Produkty FATTORIA DI BELCANTO to bezpieczne, proste oraz naturalne rozwiązanie dla osób, które chcą aby ich dłonie, twarz i ciało były delikatne, pachnące ale i chronione.

Czas na zmiany!

Mamy w zamyśle żeby zmienić „świat mydła” , w jaki sposób? Produkując najlepsze mydła na świecie. Oznacza to, że zmieni się nasz sposób produkcji mydła.
Pierwszym krokiem jest wycofanie składników, które wydawać by się mogły niezbędne do produkcji mydła a mianowicie: sztuczne materiały i składniki. A następnie wiele innych. Teraz zdecydowaliśmy się usunąć coś co jest nie tylko zbędne, ale również szkodliwe: odpady butelek. Nie musimy przecież wyrzucać butelek można je napełnić ponownie. Wystarczy odrobina dobrej woli a dzięki niej zaoszczędzisz trochę pieniędzy i ochronisz środowisko. Zróbmy to razem, a będzie bardzo przyjemnie.

Dodaj komentarz