Wiosenne porządki nie tylko w domu – oceń stan biologiczny swojego organizmu!


Wiosenne porządki nie tylko w domu – oceń stan biologiczny swojego organizmu!
Wiosenne porządki, czy to w domu, czy w przydomowym ogrodzie lub na działce- każda zna je doskonale. Po okresie letargicznej jesieni i zimy budzimy się do życia. Wyrzucamy to, co niepotrzebne, porządkujemy, przeprowadzamy małe rewolucje. Przyroda obudziła się do życia, słońce grzeje dłużej i mocniej. Aż chce się żyć. Tylko dlaczego w tych wszystkich porządkach tak często zapominamy o nas samych. Dbając o dom i ogród, zadbajmy też o siebie.

Stan biologiczny organizmu

 

Czy wiesz, że Twój organizm może być starszy od Ciebie? Że faktyczny wiek Twojego organizmu to nie ten, który wskazuje metryka, ale ten, który wskazuje stan biologiczny? I że ocena tego stanu pozwala zwolnić tempo starzenia i zapobiec wielu chorobom w przyszłości? Tak właśnie jest! Dlatego warto, szczególnie po zimie, ocenić nie tylko stan swojego mieszkania czy ogrodu, ale też swojego organizmu. Zadbać o to, co najcenniejsze, by w przyszłości i domem, i ogrodem, i jeszcze tysiącami innych rzeczy móc po prostu się cieszyć.

 

Czas na porządki ciała i ducha

 

By przez wiele lat móc cieszyć się dobrym zdrowiem i kondycją (psychiczną i fizyczną), warto uporządkować swój organizm. Wyprzątnąć z niego złe nawyki, posegregować wykonywane czynności na dobre i złe, wymieść czynniki powodujące schorzenia i choroby. Czas zrobić ze sobą porządek i oddać się w ręce specjalistów, którzy na podstawie wywiadu i kompleksowych badań ocenią Twój stan zdrowia i ułożą indywidualny plan jego poprawy.

 

Lepsze samopoczucie, piękniejszy wygląd

 

Decydując się na wsparcie specjalistów z  http://www.czs.damian.pl/oferta/ocena-stanu-zdrowia/  możesz być pewna, że nie tylko lepiej się poczujesz, ale też szybko zauważysz doskonałe efekty w swoim wyglądzie. Wraz z oceną i planem poprawy stanu organizmu otrzymasz też plan rewitalizacji skóry oraz szereg profesjonalnych porad z zakresu medycyny estetycznej.

 

Zimą ruszamy się znacznie mniej. Częściej też gorzej się odżywiamy. Nasz tryb życia powoduje, że stajemy się bardziej podatni na ryzyko wystąpienia wielu chorób i schorzeń. Dlatego z wiosną warto pomyśleć nie tylko o porządkach wokół nas, ale też i wewnątrz siebie. To czas na zdrowe, odmładzające organizm metamorfozy. To czas odrodzenia drzemiącego w nas piękna.

Dodaj komentarz