Zadbaj o swoje serce z suplementem diety Megared


zadbaj o swoje serce

Choroby serca wśród ludzi w średnim wieku to jedna z najczęstszych przyczyn zgonów. Wielu z nas nawet nie ma świadomości, że cierpi na jakąś chorobę serca, a jej rozwój sprawia, że pogarsza się stan zdrowia także innych organów.

Dlatego niezwykle ważne jest, byśmy zadbali o własne serca jeszcze wtedy, gdy jest taka możliwość. Zbawienny wpływ na serce mają kwasy tłuszczowe Omega-3, którego źródłem jest mały, niepozorny skorupiak, kryl antarktyczny. Właśnie z niego powstał Megared – suplement diety w kapsułkach poprawiający stan naszego serca.

Dlaczego chorujemy na serce?

Aby móc skutecznie chronić się przed chorobami serca, musimy wiedzieć, co je powoduje i tego unikać. Z różnych badań wynika, iż większość Polaków cierpi na zbyt wysoki cholesterol, który jest wręcz zabójczy dla naszego serca. Do tego można dodać siedzący i stresujący tryb życia, zła dieta, nałogi – wszystko to kumuluje się i składa się na problemy z ciśnieniem tętniczym, krążeniem oraz sercem. Mając świadomość zagrożeń, powinniśmy ich w miarę możliwości unikać. Dodatkowo warto stosować leki obniżające poziom złego cholesterolu, na przykład wspomniany na wstępie Megared. Przyjrzyjmy się mu bliżej.

Megared – ratunek dla Twojego serca

Dotychczas kwasy Omega-3 pozyskiwano głównie z ryb i przyjmowano w postaci tranu. Jednak badania dowiodły, że o wiele lepszym źródłem tych cennych składników jest kryl antarktyczny. Dlaczego? Otóż, w przeciwieństwie do kwasów z oleju ryb, kwasy Omega-3 w oleju kryla występują w formie fosfolipidów. Oznacza to, że mogą one bez problemu mieszać się z wodą, a więc szybciej wchłaniają się do organizmu i nie zalegają w żołądku.

Poza tym budują oraz wzmacniają błony otaczające wszystkie komórki w naszym organizmie. Megared to lek wyjątkowy, bowiem zawiera 100% oleju z kryla, a więc ma też największą zawartość cennych dla naszego serca kwasów Omega-3. Ponadto zamknięty w kapsułce do połknięcia nie pozostawia w ustach nieprzyjemnego smaku i zapachu. Wprowadzenie do swojej codziennej diety kapsułek Megared może mieć naprawdę zbawienny wpływ na stan naszego serca. Wystarczy jedna kapsułka dziennie, aby skutecznie obniżyć cholesterol, uregulować ciśnienie tętnicze i wzmocnić pracę serca.

Dodaj komentarz