Zawieranie internetowych znajomości z kobietami


Zawieranie internetowych znajomości z kobietami
Coraz częściej słyszymy o możliwości zawierania nowych znajomości przez internet. Powstaje szereg stron, dzięki którym możemy poznać interesujące nas typy osób. Tworzymy swój profil, w którym piszemy o sobie, swoich zainteresowaniach, hobby, podejściu do życia i otaczającego nas świata, załączamy nasze zdjęcia. Następnie szukamy partnera, który najbardziej nam odpowiada i spełnia nasze kryteria. Gdy znajdziemy interesującą nas osobę, wystarczy nawiązać z nią kontakt – po prostu do niej napisać. Jednak przy zawieraniu tego typu znajomości powinniśmy pamiętać o wielu ważnych rzeczach.

Na początku, by kobieta się nami zainteresowała powinniśmy zamieścić na swoim profilu odpowiednie zdjęcia. Nie powinniśmy w nich na siłę pokazywać kimś kim nie jesteśmy. Należy pokazać się z jak najlepszej strony. Tak, by kobieta zwróciła na nas uwagę podczas przeglądania różnych profili na portalu.

                W opisie powinniśmy przedstawić swoje najlepsze strony, nie zapominając, byśmy nie przedstawili się tylko i wyłącznie w samych superlatywach. To może mieć negatywny oddźwięk, ponieważ każdy z nas wie, że nie ma na świecie ludzi idealnych. Nie można również kłamać w opisach, ponieważ podczas rozmowy okaże się, które z wymienionych cech są prawdziwe, a które są zmyślone. To może negatywnie nastawić kobietę do nas. Dlatego warto, byśmy pisali o sobie, a nie o kimś kim chcielibyśmy się stać.

                Pierwsza wiadomość ma duże znaczenie w rozpoczęciu znajomości z kobietą. Powinna być ona kreatywna, tak, by nie zanudziła odbiorcy po pierwszych trzech zdaniach. Dobrze, by było gdyby była wyjątkowa i zainteresowała kobietę, tak by przestała interesować się wiadomościami od innych mężczyzn z portalu. Postaraj się pokazać swoje zainteresowanie jej osobą, napisz coś niepowtarzalnego. Należy wykazać inicjatywę, być naturalnym. Wiadomość nie może być sztuczna i napisana tzw. „na siłę”. To może bardzo szybko zniechęcić do nas kobietę.

                Gdy kobieta zwróci swoją uwagę na nas i nam odpisze, zacznie się liczyć to jak będziemy prowadzić rozmowę.  Należy ją prowadzić tak, by odbiorca był zainteresowany nami i tym co do niego piszemy. Tu znowu liczy się naturalność i pewność siebie. Dobrze prowadzona rozmowa wzbudzi zaufanie kobiety do nas i sprawi, że będzie miała do nas dobre nastawienie. Wtedy nie będzie chciała pisać z innym mężczyzną. Ważne by rozmowa płynnie się toczyła, a nie była utrzymywana tzw. „ na siłę”. Jeśli okaże się, że kobieta nie jest w naszym guście albo my w jej, należy po prostu rozpocząć nową znajomość, gdy rozmowa się po prostu skończy.

                Nie należy również zasypywać kobiety wiadomościami, nie każda musi być nami zainteresowana. To często bardzo je zniechęca. Nie można im się narzucać. Niektóre z nich są bardzo wybredne i nie można uporczywie starać się nawiązać lub utrzymać kontakt.

                Powinniśmy uważać w tematyce w jakiej się poruszamy podczas rozmów. Nie mogą to być tematy tabu lub takie, na które ktoś może mieć ściśle określony pogląd. Może nastąpić konflikt w wyniku wymiany zdań na dany temat. A wtedy nasza znajomość może się skończyć.

Pamiętajmy więc, by nasze wiadomości odzwierciedlały nas takimi jakimi jesteśmy. Osoba, którą poznajemy przez internet może być zupełnie inna w rzeczywistości. Nie należy przeciągać terminu spotkania. Gdy wystarczająco dobrze poznamy daną kobietę, powinniśmy umówić się z nią na spotkanie. W końcu to ma być coś więcej niż tylko pisanie poprzez portale randkowe itp.

Więcej informacji
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o technikach uwodzenia i związkach? Odwiedź stronę www.uwodzenie.org i sprawdź to.

Dodaj komentarz