Zdrowie w płynie


Zdrowie w płynie
Na co dzień bombardowani jesteśmy reklamami próbującymi “sprzedać nam zdrowie”. Od leków i suplementów diety: nieodłączna w przeziębieniach witamina C, magnez chelatowany lub nie, zestawy witamin i minerałów, po produkty spożywcze: batony zbożowe, soki i nektary w kartonach, płatki śniadaniowe. Każdy z tych produktów jest nam dostępny, jeśli tylko odpowiednio dużo zapłacimy za niego w sklepie. Co jednak, jeśli wcale nie potrzebujemy “wspomagania”? Zdrowie zawarte jest w naturze, i wiedziały o tym już nawet nasze babcie. To dlatego obecnie wielu lekarzy i naukowców skłania się do diet bogatych w świeże owoce i warzywa. Wśród nich szczególnie popularna jest terapia sokami, dostarczających składników odżywczych i enzymów, w które obfitują dary natury. To prosty i tani przepis na zdrowie.

Czy jednak każdy sok jest równie zdrowy? Generalnie najkorzystniejsze dla naszego organizmu są te najświeższe, przygotowywane na bieżąco i jak najmniej przetworzone. Unikamy w ten sposób naruszania równowagi biologicznej soku i utleniania niektórych jego mniej trwałych związków. W takim soku zawarte są wszystkie te mikro- i makroelementy oraz czynne enzymy, które w najpełniejszy sposób wpływają na nasze zdrowie. Aby samemu móc wyciskać soki warto zaopatrzyć się w urządzenie odpowiednie do tego celu – wyciskarkę do soków lub ewentualnie sokowirówkę. Co wybrać – wybór nie należy do prostych. Warto zapoznać się z porównaniem technologii wyciskania soków i poznać zarówno wady, jak i zalety różnych typów wyciskarek: https://www.eujuicers.pl/wyciskarka-czy-sokowirowka.html

marka-wyciskarki-sana

Wśród osób, które dbają o zdrowie i dla których nieobojętne jest to, czego na co dzień dostarczają swojemu organizmowi, popularna jest wyciskarka do soków Sana EUJ-707. Świadczy o tym najlepiej “Laur Konsumenta 2016”, przyznany jej przez samych użytkowników.

O czym nie wszyscy wiedzą, jakość soku i jego walory zdrowotne zależą nie tylko od jakości owoców lub warzyw użytych do jego wytworzenia, ale także od sposobu przygotowania. Nie bez znaczenia jest to, czy sok został wyciśnięty, odwirowany w sokowirówce, lub może wyprodukowany z koncentratu, jak wiele soków dostępnych w kartonach. Wyciśnięcie jest zdecydowanie najzdrowsze, ponieważ umożliwia w największym stopniu zachować naturalny skład owoców. Równowaga biologiczna soku jest krucha, witaminy i dobroczynne związki organiczne nietrwałe – i z tego projektanci wyciskarki Sana doskonale zdawali sobie sprawę. Nieprzypadkowo zasadą jej pracy jest wolnoobrotowe kruszenie i miażdżenie. W ten sposób unikamy między innymi ogrzewania soku, a tym samym wyjałowienia go z cennych mikro- i makroelementów oraz enzymów. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom wyciskarka do soków Sana EUJ-707 umożliwia nam wydobycie z owoców i warzyw maksymalnej ilości substancji odżywczych.

wyciskarka-sana-owoce-i-warzywa-f

Sana EUJ-707 jest również na tyle wszechstronna, że umożliwia nam wyciśnięcie soku nawet z ziół. Dzięki temu, w miarę naszych potrzeb i upodobań, do naszego soku owocowego możemy dodać na przykład sok z naci pietruszki, niezwykle bogaty w witaminę C, bezcenną dla układu immunologicznego człowieka. Wyciskarka do soków Sana EUJ-707 nie ogranicza nas również co do gęstości soku: przy jej pomocy równie łatwo przygotujemy sok klarowny, gęsty sok z zawartością owocowej pulpy, jak również przeciery i musy.

Jakie inne zalety ma wyciskarka do soków Sana EUJ-707?

  • Dzięki swojej przemyślanej konstrukcji jest nadzwyczajnie łatwa do obsługi i utrzymania w czystości, co szczególnie chwalą sobie jej użytkownicy. Nie znajdziemy w niej trudno dostępnych zakamarków, w których zbierają się zanieczyszczenia. To również nie bez znaczenia, jeśli chodzi o walory zdrowotne soku!
  • To wyciskarka prawdziwie wielozadaniowa: warto wypróbować ją do przygotowania różnych innych potraw: np. masła orzechowego, hummusu, lodów i sorbetów, a nawet domowego makaronu;
  • Ma efektowny wygląd i dostępna jest w trzech atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

Wyciskarka Sana EUJ-707 to urządzenie niemal idealne: zaprojektowane nie tylko z dbałością o jakość soków, ale również o wygodę i komfort użytkowania. Nic w tym dziwnego, skoro jej powstanie zawdzięczamy wieloletnim doświadczeniom ekspertów dwóch wiodących na rynku marek: Sana i Eujuicers. Sana EUJ-707 sprawi, że bez wysiłku wprowadzisz do swojego domu zdrowie płynące prosto z natury.

Źródło i więcej informacji na temat wyciskarki do soków na stronie: www.eujuicers.pl

wyciskarka_sana_funkcje-mk


Dodaj komentarz

Komentarz do “Zdrowie w płynie