Żel do golenia – Gładkość po męsku


Żel do golenia

Podstawą sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym są: wysokie kompetencje, bystry umysł otwarty na nowe rozwiązania i pewność siebie. Prawdziwy twardziel to nie ten, który w kosmetyczce posiada jedynie szare mydło i żyletkę. Mężczyźni wiedzą doskonale, że w dzisiejszym świecie nienaganny wygląd jest niewątpliwym atutem. Panowie zatem chcą i potrafią dbać o swój wygląd, a firmy kosmetyczne wychodzą naprzeciw ich potrzebom tworząc męskie linie produktów: kremy, szampony, odżywki… Nie zmienia się tylko jedno – wciąż na pierwszym miejscu są kosmetyki do golenia.

Zarost to męska sprawa

Bez względu na to, czy mężczyzna goli cały zarost, czy też nosi mniejszą lub większą brodę lub wąsy – pielęgnacja twarzy wymaga od niego znajomości tematu i… czasu. Męski look powinien być spójny, a żaden element twarzy nie powinien wychodzić przed szereg znacząco rzucając się w oczy. Nastała moda na zarost, a tobie jest zdecydowanie źle w brodzie? Nie podążaj ślepo za trendami! Lepiej być sobą, niż modnym drwalem, który nie czuje się dobrze w swojej skórze.

Gotowi do golenia

Poranną toaletę najlepiej zacząć od prysznica – ciepła woda otwiera pory skóry, a to pierwszy punkt na drodze do gładkiej i świeżej twarzy. Punktem drugim jest pozbycie się martwego naskórka. Męski peeling ułatwi i przyspieszy golenie oraz spowolni tępienie się ostrzy maszynki. Sięgnięcie po odpowiedni kosmetyk to obowiązkowy punkt trzeci. Żel do golenia jest prosty w obsłudze i dostępny w wielu wersjach – do dyspozycji masz m.in. żele nawilżające, łagodzące, chłodzące i energetyzujące, z pewnością wybierzesz produkt zaspokajający potrzeby twojej skóry.. Inna opcja to pianka do golenia – doceniana za łatwą w użyciu konsystencję. Jeżeli jesteś właścicielem wyjątkowo twardego zarostu – zdecyduj się na piankę dedykowaną właśnie tobie. Produkty do golenia mają za zadanie nawilżyć skórę i zmiękczyć zarost przed goleniem. Warto więc po ich nałożeniu chwilę odczekać. Może łyk kawy w tzw. międzyczasie? Kawa pyszna, a żel lub pianka już zaczęły działać – możesz zacząć się golić przestrzegając kilku zasad: najpierw z włosem, potem pod włos, krótkimi ruchami, często przepłukując maszynkę. Gotowe.

Gładko ogoleni

Po opłukaniu twarzy zimną wodą sięgnij po jeden z kosmetyków, które pomogą ci utrzymać skórę w doskonałej kondycji. Woda po goleniu lub balsam po goleniu wklepane w skórę poprawią jej nawilżenie, dodadzą jej świeżości i witalności, a także złagodzą podrażnienia. Więcej informacji na temat żelu do golenia znajdziesz na www.niveamen.pl.

Dodaj komentarz